Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen jellegű hiba lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jellegű hiba lehet bennem, vagy min kellene változtassak, ha velem minden férfi nagyjából hasonlóan viselkedik?

Figyelt kérdés

Volt eddig 4 kapcsolatom;

10 évig,

2 évig,

3 hónapig és

1 évig tartottak ezek.

Ezen idők után, egy kivètellel mindegyik férfi engem dobott,(az az egy meg annyira borzalmasan viselkedett, hogy egyszerűen muszáj volt kitennem), de aztán meg (változó idő után), mind vissza is akart jönni.(Mikor már nem érdekeltek,ugye..)

A 4-ből egyet engedtem vissza, persze őt is kàr volt...

Ha kellettem minek dobtak?

Ha nem kellettem minek jöttek vissza?

Miért gondolják, hogy mialatt külön voltunk, nem ismertem meg senkit?

Vagy ez másokkal is gyakran megesik, hogy elmegyünk-visszajövünk?

Lehet-e valami konkrét oka, hogy mindig ugyanabban a helyzetben

találom magam?

Ezen kívül, volt mèg az életemben két olyan pasi is, akik csak kerülgettek hónapokig, majd benyögték, hogy ök nem akarnak semmit,csak baràtkozni, mikor pedig közöltem velük,hogy nálam ilyen nincs, akkor se hagyták abba, hogy deee, ők màrpedig olyan szívesen barátkoznának velem.

Nem értem..



tegnap 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Szexre jó lettél volna, ennyi röviden.
tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert te fogadod vissza őket. A legtöbbje nem azért jön vissza, mert rájöttek, hogy te vagy életük nője, hanem 1. nincs jobb jelenleg 2. nem kellettek másoknak. Egyszerűen csak próbálkoznak.
tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ennyiből sajnos semmi különöset nem tudunk kikövetkeztetni, úgy végképp, hogy semmi konkrétumot nem tudtunk meg rólad.
tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Mert kötetlen kapcsolat a legtobbnek a vágya. Szakitás után reménykednek abban hogy szexelhetnek úgy. hogy együttjàrni meg nem kell. Mialatt te azt hiszed lehet kibékültök, addig is még hasznalgat a semmire.


Meg ezért is lépnek le mert nem akarnak kötődni, hogy szabadon félrejárogathassanak.


A pasiknak valahogy minden nővel jó a szex, a legtöbbet kívánják lefekszenek bárkivel.

Talán ugy lehet elképzelni az agyukat mintha amig a nő szerelmes egybe egy kizárólagosba, a többi nem érdekli meg ronda csúf meg igénytelen meg stb, addig a pasik viszont minden nőben p.nát látnak. Ez is az is amaz is kell, tetszik húha, mintha disneylandben lennének es fel akarna ülni mindenre egyszerre.

tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Te mit szerettel volna?
tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk leírhatnád hogy mit mondtak miért szakítanak.
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon zsengekorú problémának tűnik. Jó régen ment ez nálam, de azóta sokat fejlődtem.
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!