Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezeljek egy súlyosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljek egy súlyosan önbizalom hiányos lányt?

Figyelt kérdés

A mai napon elhívtam egy kicsit molett hölgyet randira és egy a szokottnál furcsább választ kaptam. "Én nem vagyok szép lány. Így is szeretnél velem találkozni?"

Nem akarja elhinni még mindig,hogy elhívtam randira. Nyugtatgatom,empátiát mutatok. Egyelőre ennyi...



tegnap 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Fogyjon le, vagy növelje az önbizalmát, te nem tudod neki, maximum ideig óráig.
tegnap 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Létezik még ilyen? Én azt tapasztalom, hogy mostmár a molettebb csajok is azt képzelik hogy ők a reinkarnálódott Marylin Monroek és velük csakis alfahímek állhatnak szóba, akik meg nem olyanok azt bunkón lepattintják, nem látok sok különbséget már köztük meg a tipik barbi babák között.
tegnap 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem önbizalomhiányos, csak van tükre és megállapította hogy átlag alatt van. Ezzel semmi gond nincs, az önbizalomhiány az az pl ha valaki folyamatosan gyönyörű és legtöbbször mégis rondának érzi magát múltbeli traumák miatt, vagy rondábbnak érzi magát mint amilyen, esetleg butábbnak, ügyetlenebbnek, stb.
tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit válaszoltál neki?
tegnap 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Én elfogadom őt olyannak,amilyen. Én látom benne a nőt képcsere alapján és 2 óra hezitálás után ezt írta:


"Szeretnék veled találkozni. De egy kis időt is szeretnék kérni. Nagyon cuki vagy és ez nem jelenti azt hogy nemet mondtam csak gondolkoznom kell hogy tudom megoldani a dolgot.😊😅"


Ezt lehet értelmezni így is, úgy is, bizonytalanságban tart...

Ja és hétfő óta csetelgetek vele,ha ez számít valamit.

tegnap 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Empátiát nem mutatni kell, hanem érezni.
tegnap 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Toxic embereket nem kezelünk hanem lelépünk.
tegnap 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok szép lány. Így is szeretnél velem találkozni?"


Én látom benne a nőt képcsere alapján és 2 óra hezitálás után ezt írta:

"Szeretnék veled találkozni. De egy kis időt is szeretnék kérni. Nagyon cuki vagy és ez nem jelenti azt hogy nemet mondtam csak gondolkoznom kell hogy tudom megoldani a dolgot.😊😅"


Egyrészt a 2 óra az nem biztos hogy hezitálás, csak dolga akadt. Másrészt semmi olyan nem derült ki amiből toxic lenne, se az hogy súlyosan önbizalomhiányos. Max az hogy súlyos.

Inkább a kérdező a toxic hogy már egyből jön a vádaskodás hogy bizonytalanságban tartja. Tartja..

Na mindegy.

tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!