Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehet rossz a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet rossz a nőknek, hogy szinte bármelyik férfira ráböknek és tudnak szexelni egy jót. Szerintetek is talán ez az egyik legnagyobb előnye a női létnek? A jó szex, szinte bárkivel.

Figyelt kérdés
ma 11:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Hát én csak úgy szexelni nem szoktam szóval tényleg erősen túlzás a gondolatmeneted.
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
10. Mivel férfi vagyok nem voltam férfival, de magamat ismerem és a barátok elmondásait is.
ma 12:05
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak egymásnak mindent mondanak, hencegnek, aztán a fele se igaz leginkább ha szexről van szó.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

11. Persze nem minden nő él ezzel a lehetőséggel, de legalább adott.


Tartós kapcsolatra természetesen a férfiak is válogatnak.

ma 12:06
 15/27 anonim ***** válasza:
81%
Ami neked jó, az még a női partnerednek nem biztos, hogy az. A barátnőd, feleséged mit gondol? Az ő véleménye lenne releváns.
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
Meg hány pasi mondaná el egymás közt, hogy "nem ment el a csaj" "5 perc alatt elmegyek" "megjátszotta a csaj" (amit észre se vesznek mert azt se tudják milyen egy igazi)? Annyit mondanak de jól megdugtam, így meg így nézett ki. Ennyi.
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
15. Akivel eddig voltam mindenkinek jó volt, de nem voltam sok nővel ez igaz.
ma 12:09
 18/27 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon fasza komolyan kérdező, hogy fekete fehéren leírtad, hogy a férfiak szexre nem válogatnak, elég nekik az, hogy kanosak. Na ebből a legtöbb nő nem kér, nem kíváncsi rá és ja ha a férfinak mindegy kibe mártogatja csak végre dugjon akkor van az, hogy le se szarja a nőt szex közben. Jól írták előttem. Persze van egy pár kivétel aki azért mégsem önző az ágyban, de akkor megint azon kívül az, vagy csak azért kedveskedik, hogy a nő még tovább adjon neki. Semmi tisztelet nincs nagyon sok férfiban a nők iránt.
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%

Én se mondtam az exeimnek, hogy szarok, mert vagy nem érdekelte őket vagy mert eleve mindig pengeélen táncolt a kapcsolatunk és az ego sértésért komoly következmények jártak.

Egy egyéjszakásnak meg minek mondjam?

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
40%

1: Máskor meg arról megy a sírás, hogy mekkora incelek a férfiak, hogy nem nézik jól szemmel, hogy egy nőnek sokkal több partnere volt, mint neki valaha lesz. Mivel hogy szeretnek szexelni és nem számít, hogy több partnerük volt, mint egy vele egyidős pasinak. Tudod ki hiszi el ezeket a kamukat. Most meg hirtelen nem lehet senkivel sem lefeküdni mert nem tudnak szexelni a féfiak? Döntsétek már el! Senki sem hiszi már el ezeket a kamukat.🤣🤣🤣


Feleslegesen erőltetitek, ez a kategória hivatalosan is halott tele kamu kérdéssel és trollokkal.

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!