Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társadalommal van a baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalommal van a baj vagy velem? (röviden lejjebb)

Figyelt kérdés
26 éves fiú vagyok, aki szeret sportolni és futni. Mint futóként mindig megkaptam az emberektől, hogy hova futok, miért futok, "kergetnek?", vékony vagyok, minek ennyit futni beszólásokat, a nők/lányok terén sem volt ilyenkor szerencsém. Viszont mikor elhanyagoltam magam, hogy nem igazán sportoltam, nem futottam, kijárkáltam barátokkal, sokat ittam hirtelen több nőnek tetszettem, viszont így ugyan úgy megkaptam ugyan azoktól az emberektől a negatív kommentárokat. Ne legyek alkoholista, hogy nézek ki, semmirekellő vagyok. Ezeknek az embereknek szimplán velem van a bajuk, hogy létezem vagy a jelenlétemtől, vagy mindig mindem szempontból szeretnének belém kötni? Azt vettem észre akármit csinálok, akármilyen vagyok a közelebbi emberek hozzám mindig valamiért szekálnak

ma 02:34
 1/3 anonim válasza:
100%
Ideje lecserélned azokat az embereket.
ma 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Boldog ember nem bánt"

Az ilyen frusztrált beszologatos kis gciket olyan messziről kell elkerülni amilyen messziről csak lehet

ma 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is futok és pont lexarom ki mit gondol rólam, vagy az életemről. Tedd ezt te is.
ma 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!