Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon előnytelen külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon előnytelen külsejű férfiak (nagyon beesett arc, nagyon vékony nagyon picike, idétlenül kopaszodik stb.) képesek hasonló ronda lányokhoz vonzódni vagy bajban van mert nyilván ők is a széphez vonzódnak?

Figyelt kérdés
Az ilyen férfiak tényleg magányra vannak születve esély nincs hogy legyen boldog párkapcsolata ahol kölcsönös vonzalom van
tegnap 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd itt néhány álomvilágban élő előadja a mesét, hogy a ronda, ám csodás személyiségű emberek között, ha egymásra találnak, bizony tud lenni pont ugyanolyan vonzalom és szerelem, mint a szépek között. Hogy milyen jól tud működni a suba a subához elv...

A valóság az, hogy a rondák szintjén - mindegy, hogy férfiakról vagy nőkről van szó! - nem lehet "nyerni". Vagy foreveralone, vagy vonzalommentes egymásra fanyalodás, mert másnak (jobbnak) nem kellenek.

(Kérdező, legalább te ne ugorj a torkomnak, én is ronda vagyok [nő], semmi fikázás, támadás, rosszindulat stb. nem volt ebben a rondák irányába, csak tapasztalat.)

tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki nem túl helyes még ugyanúgy a csinos, szép nők a zsánerei. Ettől még van aki képes ezen felülemelkedni és a szeretet, a megértés fontosabb lesz neki mint a külsőségek, s kialakítani hasonló szintű nővel kapcsolatot. Más meg kergeti az álmait magányosan élete végéig.
tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy olyan nőbe akkor sem lesz szerelmes.

Szeretet, megértés.. hagyjuk már, mikor hozzáérni sincs kedved a másikhoz.

ma 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy go dolom, hogy megfelelő ápoltsággal és alakkal nagyon kevés olyan ember van aki ne tudna egy vonzó külsőt alkotni. A genetika szerintem inkább ott számít sokat, hogy a szép és szép közötti külömbség.
ma 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!