Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem matchel velem senki tinderen, mert annyira rossz a személyiségem?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy már a képeken látszik, hogy egy rossz/nyomi ember vagyok?


Van ilyen?


tegnap 20:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#9

Mondd mester! 🙇

Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen rothadt személyiségem, hogy végre legyen valaki, aki jobbra húz tinderen!

tegnap 21:37
 12/18 A kérdező kommentje:

#10

Hazugság! 😡

tegnap 21:38
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem tudtad “nincs kémia “ = szarul nézel ki , “rossz a szemelyiseged = szarul nézel ki.


Szívesen

tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
9: Ugyan már. Férfiak is képesek olyan hisztis, h.lye vagy bolond pitsákkal összejönni, hogy csak na. Szerinted az vonzza őket, hogy ezek rá vannak írva az arcukra? Nincs azokra ráírva semmi, csak szépek, hála anyucinak, apucinak, egyéb felmenőknek. És ez számít. Nyilván a nők sem a 165 centis, 120 kilós, gyógyegér Pistike fejű elmebetegekkel jönnek össze ilyen esetekben, hanem... tudjuk. Persze az alacsony, kövér, béna fejűről km-ekre megmondják, hogy az beteg, mert arra "rá van írva", a jó pasi kapcsán meg érdekes módon azzal takaróznak utólag, hogy hát honnan tudhatták volna, még együttéléskor sem mutatta ki a foga fehérjét rögtön. Mese.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#13 Senki nem mondta, hogy nincs kémia, odáig nem jutottunk.

Csak hogy rossz a személyiségem. Többen hulladéknak neveztek itt. 🥺

tegnap 21:47
 16/18 anonim ***** válasza:
"Többen hulladéknak neveztek itt." - milyen szösszenetet sikerült összehozni ezért?
ma 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Társkeresés (főleg neten) alapvetően a külsőről, a szerencséről és a kompromiszum készségről szól.

A külső az elsődleges ezt látják belőled először, ha nem ütsz meg ez bizonyos szintet nincs esély a folytatásra.

A többi dolog ezért nem is igazán fontos. Ha kellően jól nézel ki minden más elhanyagolhat nemtől függetlenül.

ma 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17

Ez nem igaz! Sokan mondják, hogy a személyiség a fontos. Már írtam, hogy itt nagyon sokan leírták nekem, hogy a rossz személyiségem miatt vagyok sikertelen társkeresőn!

ma 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!