Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az vagy más a is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az vagy más a is tapasztalja azt hogy a nőknek általában összejön olyan pár amilyet szeretne a férfiaknak meg olyan amilyen jut?

Figyelt kérdés

Vannak nő ismerőseim és ha elképzelnek egy férfit és általában olyan férfi össze is jön nekik, például egy 185 centis nő ismerősöm magasabb férfit akart össze is jött neki 191 centis férfi vagy van egy átlagos nő ismerősöm aki kicsit duci és a sportos férfiak jönnek be neki és össze is jött neki egy sportos férfi.

En itt vagyok 10 éve egyedül nem vagyok elhízva annyit szeretnék hogy egy átlagos súlyú barátnőm legyen és nem jön össze csak a ducikkal lenne esélyem..


okt. 2. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, de mindenkinek ugyanolyan nehéz párt találni akivel tényleg együtt is maradhat. Lehet, hogy összejön, de nem biztos, hogy mindenki boldog is. Lehet külsőre találni, de hogy a belső értékek is passzoljanak, az egy külön nehézség.
okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

175 centis nő vagyok, soha nem sikerült nálam magasabb férfi figyelmét magamra hívni :D


Kivétel biztos erősíti a szabályt.

okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Akkor vagy ronda vagy, vagy fiatalabbakkal akarsz ismerrkedni.,
okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Noknek is az aki jut, elvegre minden 2.egyedul neveli a kölykeit ezeknek.
okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem akarod elegge a not,aki tetszik. Legyen onbizalmad,h barmiaron megszerzed,ali tetszik.
okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Már én is egy cáfolat vagyok. Nő vagyok, van elképzelésem, mégsincs már több, mint 5 éve párom.


Szóval nem igaz a felvetésed.

okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Imádom az incelek logikáját.


"Ismerek kettő darab embert, aki dohányzik... ->> miért van az, hogy MINDEN ember dohányzik?????????"


Nagyon durva, amikor felnőtt ember testében egy nyolcéves gyerek lakik

okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Ah, bárcsak így lenne, de nem hiszem, hogy Pedro Pascal ideköltözne hozzám Budapestre.
okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Tekintve, hogy a férfiak a külső alapján választanak barátnőt/feleséget, tehát az alapján hogy melyik nővel lehet jobban villogni, kit lehet jobban mutogatni így persze hogy szegénykéknek nehezebb.
okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Beállok a sorba, nő vagyok, 10+ éve/igazából mindig egyedül. Én sem vagyok elhízva (170/58), de a fejem ronda, emiatt hadd ne írjam le, milyen alakoknál lenne esélyem. Az a legenyhébb probléma velük, hogy többnyire vágósúlyban vannak, mellé nem ritkán alacsonyak is.
okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!