Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha közel 30 éves nőként még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közel 30 éves nőként még soha sem volt párkapcsolatom, akkor már esélytelen?

Figyelt kérdés

Csak szexre kellek maximum a férfiaknak, párkapcsolatot senki sem akar velem.


Sajnos nem vagyok sem művelt, sem szép, sem gazdag, szóval semmi nincs bennem, ami vonzana bárkit is.



okt. 1. 17:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Főzni tudsz, takarítani szeretsz?
okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem tudok főzni, nem szeretek takarítani. Nyilván takarítok, mert muszáj, de attól szeretni még nem fogom.
okt. 1. 17:59
 3/31 anonim ***** válasza:
56%

Nem esélytelen. Van nőismerősöm, szintén hasonló helyzetben, és most talált társat, 35 éves. Nagyon örül a barátjának, és hogy ennyire egymásra találtak.


Szerinted mi lehet az ok?

okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Hol laksz? Nyitott vagy randira?
okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
36%

A leírásod alapján az önbizalmaddal van baj, mármint azzal hogy neked nincs.

Mindenki talál társat, még a csúnyák is, de gondolom nálad nem ez az indok.

Az önbizalomnak semmi köze a külsőhöz.

okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
15%
Dolgozni jársz vagy szüleid tartanak el 30 éves fejedre? Elfogadod a átlagos (pocakos) férfiakat vagy varod a amerikai színészeknél is jobb külsejű adoniszt?
okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
31%
Neked túl nagyok az igényied, ezért nem veszed észre azokat, akiknek kellenél.
okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
3,ha a kérdező 35 éves lenne akkor ismerősöd 40?
okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
31%
Engem egyáltalán nem zavarna a tapasztalatlanságod.
okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
36%

Nekem annyira nehéz elhinni hogy egy nő ne találjon párt mikor nonstop rohamozzák itt is a férfiak, még úgyis hogy csak a rosszakat írod magadról. A nőknek a legkönnyebb, csak a saját magatok ellenségei vagytok.


Fogadok hogy lusta lennél arra hogy sorban beszélgess mindegyik férfival és ismerkedj. Mert garantálnám hogy ha több száz fiúval beszélsz lesz közte olyan aki normális, nem is egy.


De megértem, túl fárasztó írkálni!

okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!