Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők! Járnátok olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Járnátok olyannal, aki 30 éves korára elakadt az életben, nem volt még hosszú párkapcsolata, és szorongás elleni gyógyszert szed, de aktívan dolgozik azon, hogy változtasson magán?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van hivatásod, munkahelyed, eltartod magad?
2022. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az aktiv onmagadon valo dolgozas mit jelent a te esetedben?
2022. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hivatásom nincs. Munkahelyem van. Eltartom magam.


Aktívan dolgozni = terápiára járni, tudatosan próbálni változtatni a gondolkodási sémáimon.

2022. okt. 12. 18:20
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

"terápiára járni"



Sok szerencsét hozzá. Majd' 2 milliót költöttem pszichológusra. Továbbra is ronda vagyok, továbbra is csak a ronda nőknek tetszem. Semmit nem ért. Pszichológia jelen állapotában amúgy is válságban van, nem több ezotériánál. Inkább plasztikai sebészre költs, többre mész vele.

2022. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem gonoszságból, de nem. Voltam mélyen mentálisan, felkeltem belőle, de tudom milyen szenvedés volt, és tudom, hogy nem lettem volna akkor képes normális kapcsolatra.

((Az ilyen frusztrációt akarva-akaratlanul levezetjük a hozzánk legközelebbi emberen, ráadásul az ilyen szakaszokban nem biztos, hogy olyan partnert találunk magunknak, aki tényleg hozzánk passzol (nem belőled indulok ki, a leírásod alapján értelmesnek tűnsz, inkább a környezetemben láttam ilyet), hanem pl.: örül, hogy végre talált maga mellé valakit, mindegy kit, aztán amikor még jobban meggyógyul, akkor jön csak rá, hogy a másik egy eszköz volt a gyógyulás bizonyos szakaszában, valójában nem is őt keresi.

Kell egy bizonyos fokú mentális egészség (én úgy gondolom, hogy valahol mindenki sérült, senki sem teljesen egészséges), hogy tudjam, hogy mit szeretnék a párkapcsolatban, és ahhoz megfelelően találjak párt, illetve, hogy őszinte érzelmeim lehessenek (ahol a szeretetem tárgya a másik ember, nem pedig a gondolat, hogy megmenekülök a magánytól).))


Ettől függetlenül, szerintem valós esély van arra, hogy találj valakit, ha picit jobban kezdesz majd bízni magadban. Lányok bántalmazó kapcsolatokba ragadnak bele, igazi címeres idiótákkal képesek együtt lenni, ehhez képest egy értelmes fiú, aki meg szeretne gyógyulni, az egy főnyeremény. (Tényleg elismerésre méltó, hogy felismerted a problémát, és teszel ellene. Csak szerintem gyógyulj meg előbb.) Sok sikert!

2022. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

#7: "hogy nem vagy kepes a sorok kozott olvasni"


Ha ehhez az kellene, hogy legalább részben átvegyem az észjárásodat, akkor mondjuk inkább úgy, hogy nem vagyok hajlandó.

2022. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

#4-7-9


Remélem csak egy troll vagy, aki próbálja alakítani a sértett, ronda incel fiút, akinek annyi esze sincsen, hogy felismerje, hogy az életét nem a helyes srácok, és az undorító, gonosz, csúnya nők teszik tönkre, hanem az, hogy önkritika és változtatás helyett őket hibáztatja.

2022. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Légyszi fejezzétek már be a privát vitátokat, rendezzétek le ezt privátban.
2022. okt. 12. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát haver, azért szép dolog, hogy legalább próbálkozol.

Én pont az ellentéted vagyok.

32 évesen egy nagyon komoly és hosszúkapcsolat után, most éppen egyenesbe hozom az életem. Sikeresebbé akarok válni (már szerencsére kiépitettem a hátterem). Nincs mentális problémám.

Pont a szakatítás után határoztam el, hogy jobbá teszem magam és az életem.

Úgy látom, hogy te is azon faradozol, hogy jobbá válj, ami dicsérendő. Szurkolok neked haver.

Csajoknak szól: jelenleg szingli vagyok

2022. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!