Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ennyi csinos vonzó nő nem találja a társát?

Figyelt kérdés
Közigazgatásban dolgozom ahol nyilván jóval több a nő mint a férfi sőt szinte csak nők között dolgozok ahol vagyok pesti helyen 40 év alattiakkal dolgozom, 30 nővel együtt mind csinos szép lányok ebből egynek van hosszú komoly kapcsolata többi szenved hogy nincs normális férfi és egyedül fog maradni és sírnak mint az incelek
ma 08:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
69%

Azt miért nem valljuk be mi férfiak hogy 30 feletti igénytelenségből "jobban" állunk mint a nők? Mármint az egyedülálló nők igenis jobban adnak magukra. A magyar pasik ritkán igénytelenek, ezt mint magyar incel pasi mondom, én nekem kb ennyi előnyöm van h elég igényes vagyok magamra, de ezt meg ugye feminin dolognak tartják a nők, de mindenképp rajtengedélyes dolog.


Az tény hogy sok az egyedülálló nő csak nem reklámozzák mert a mai napig mo-n ciki egyedülállónak lenni pláne 30 felett. Igen, irreális elvárásaik vannak, főleg a férfi anyagi és társadalmi státuszát illetően.


Szerintük egy kigyúrt 8 diplomás száznyelvtudásos 190 méter magas chad majd nem talál nőt? Hol élünk?

ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!