Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 5 éve nem találok senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve nem találok senkit magam mellé ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Neten próbálkozok kizárólag de semmi nem akar összejönni.Kezdek belefáradni teljesen.
ma 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát ne neten próbálkozz kizárólag, duh...


Személyesen egyrészt sokkal több lehetőséged van, másrészt sokkal kevésbé számít a külső mint neten.

ma 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Másik opció, hogy lejjebb adsz az igényeidből.
ma 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Én már 3 év után belefáradtam a neten és már nem próbálkozom sem ott, sem élőben. Én is túl vagyok már 5 éven.


Nem tanácsolom az igények lejjebb adását, mert az hosszútávon nem éri meg, hanem inkább a belenyugvást és az élőben ismerkedést.

ma 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Fogadd el a ducikás kisgyerekes asszonyos nőket. Fizess a gyereke után szorgosan. Más opció nincs
ma 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Élőben sem jobb. Csak ha van olyan munkahelyi közege vagy egyéb társasága, amin keresztül lehet. Idegenek már nem nagyon állnak szóba egymással.

A külső egyébként ugyanúgy számít. Mindenhol az az első szűrő. Ha azon nem megy át, láthatatlan, ignorálják, hozzá sem szólnak - ebből így nem lehet kihozni semmit.

33N, 10+ év, szerintem is csak a beletörődés marad. A "lejjebb adás" értelmetlen. Együtt lenni valakivel vonzalommentesen, akivel ráadásul a személyiségetek sem kompatibilis meg igazából semmi? Így szokott ez festeni ugyanis a gyakorlatban. Nem úgy, ahogy itt egyesek elképzelik, hogy a modell helyett nagy duzzogva elfogadok egy hétköznapi vonzó, hozzám illő embert.

ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Netes társkeresőkön teljesen tökéletesen kell kinézned ahhoz, hogy szóba álljon veled egy nő. Élőben elég, ha az átlagnál jobban nézel ki.
ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha 5 éve nem működik a net, akkor kezdj el társaságba járni, kimozdulni, sportolni a szabadban, hobbikat keresni.
ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem találsz senkit, annak oka van.

Jól nézel ki a lehetőségeidhez képest?

Ügyesen megoldod a problémáidat?

Jó munkád van?

Ha ezekre nem tudsz igennel válaszolni, akkor tudsz változtatni és egyből lesz nőd is.

ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet. Pl vendéglátás(kulturáltabb helyek)ott legalább lesznek vendégek pasik is pincérfiúk is..
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!