Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem találok melót lassan...

Nem találok melót lassan 1,5éve, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Folyamatosan nézem az állásajánaltokat, jelentkezek, de semmi...interjúkra is behívnak, továbbjutok, aztán mindig kiesek... Olyan szar minden, el vagyok keseredve, ezeknek kéne a legszebb éveimnek lenni, melózni, pénzt költeni, barátokat szerezni,ÉLNI nekem meg semmim és senkim sincs lassan... Nemtom meddgi bírom még, van vki hasonló helyzetben... mit tehetnék, tanácsok? 23/l
2010. nov. 8. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen állásokra jelentkeztél? És mi a végzettséged? (csak kb-re is elég a hova jelentkeztél, milyen munkakörre)
2010. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy NE ADD FEL!!A 100. állásinterjúra is lelkesen, magabiztosan menj, és gondolkodj pozitívan. Sajnos manapság nagyon nehezen lehet munkát kapni. :(

Anyukám 2 éven keresztül járt állásinterjúról-állásinterjúra, volt, hol bunkóztak, máshol kedvesek voltak, olyan is előfordult, hogy sírva jött haza, de nem adta fel, és ennek meg is lett az eredménye. Már 2 éve biztos állása van, remek munkatársakkal, kedves főnökkel, jó fizuval!:)

2010. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy nincs!

Csak az igényeidhez nem passzol a képzettségi szinted!

Ha lejjebbveszel, akkor máris találsz munkát, csak az piszkosabb lesz.

2010. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mivel szépségiparban dolgoztam, tapaszatlattal rendelkezem, ezért ezekkel foglalkozó cégekhez területi képviselőnek jelentkeztem, pl műkörömalapanyag, kozmetikai cikkek értékesítése... éettségim van +kozmetikus... De jelentkeztem rengeteg irodai melóra (ilyen helyen is dolgoztam 2hónapot, de megszűnt a cég), de jelentkezetm sportáruházba és drogériákba eladónak is.... Szóval nem válogattam annyit úgy érzem... :(

de nem sikerült sajna...

2010. nov. 8. 18:52
 5/7 A kérdező kommentje:
irodai melóra csak oylanra jelentekzetm ahova érettségit kértek, illetve inkább ilyen adminsiztrációsra jelentkeztem. nem a szinttel van baj úgy érzem...
2010. nov. 8. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
És merrefele laksz?
2010. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Veszprém
2010. nov. 8. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!