Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha már 1,5 éve...

Mi van akkor ha már 1,5 éve nem találok munkát?

Figyelt kérdés
elegem van pályakezdő vagyok sehová sem kell az ember még részmunkaidőben sem, más is van így vagy csak én vagyok ilyen tehetetlen.

2012. jún. 30. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van?
2012. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sem a munkaügyi központban, sem a neten, sem az újság hírdetésekben nincs meló ahol pedig lenne oda nem vesznek föl
2012. jún. 30. 17:06
 3/10 A kérdező kommentje:
érettségi
2012. jún. 30. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozz.
2012. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor sehová sem fogok kelleni, tanfolyamok nem indulnak, ha pedig tanfolyamra akarok járni oda pedig pénz kell
2012. jún. 30. 17:10
 6/10 A kérdező kommentje:
a kör bezárult, lehet én is külföldön próbálok szerencsét, ezt nem akarom, de lehet, hogy ez lesz a megoldás
2012. jún. 30. 17:11
 7/10 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy sok olyat ismerek aki még angolul sem tud a számítógéphez nem ért és mégis osztályvezető vagy főnök, ez a baj, vagy az, hogy nyugdíj mellett dolgoznak és nem adják át a helyüket( akkor döntse el, hogy dolgozni akar vagy nyugdíjat akar) én pedig annak ellenére, hogy nem akarom itt hagyni a hazámat, de éhen nem halhatok a családomra nem támaszkodhatok a végtelenségig, ki kell mennem hogy munkám legyen, akár hogy szépítjük ez van....
2012. jún. 30. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Külföldön sincs ám kolbászból a kerítés. Ha nincs képesítésed, akkor csak alja munkát fogsz találni, pláne, ha a nyelvtudásod nem elégséges. Sok embert átvágnak, akik közvetítőkön keresztül keresnek munkát.

Persze, a fizetés jóval magasabb, viszont drágább is minden, meg idegen környezet, senkire nem támaszkodhatsz.

2012. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy nincs kolbászból a kerítés az angol viszonylag jól megy és dolgoztam már fizikai munkát attól nem ijedek meg, de azért el vagyok keseredve nem ezt terveztem néhány évvel ezelőtt
2012. jún. 30. 17:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozz! Ez az ország sajnos ilyen!
2012. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!