Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem akar rám találni a szerelem? Miért?

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista lány vagyok. Nem volt még senkim, nem csokoloztam még sosem.

Leirok pár infót magamról, hátha jobban el tudtok képzelni...

Kinezet: Magas, erősebb sportosabb testalkat, barna felhosszu haj, kék szem.

Belso: kedves, barátságos, hűséges, kicsit naiv:) mások mondták...

Azt nem mondom, hogy nem járok el otthonról, mert azért elég sok helyen megfordulok.

Bulizni szoktam járni, nem minden hétvégen. De az sem a legjobb, mert kb 13-14 évesek vannak. És a közelben nagyon más szorakohely nincsen. Nem cigizek, meg sosem próbáltam ki, pedig a baráti tarsasagombol mindenki szívja. Inni szoktam, de mértékkel. Bulikba nem szoktam kirívóan öltözni.

Ismerősök akik kérdezik hogy van e valakim, csak lesnek és nem hiszik el hogy még sose volt senkim. Nem akarok egyedül maradni.


ma 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Fogadd el a pocakos 35 éves bélákat akiknek tetszel. Vagy örök magány a jussod.
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Le is írtad hol rontod el:

"Bulikba nem szoktam kirívóan öltözni."



Ezen tessék javítani, aztán nem győződ le kaparni magadról a jelentkezőket.



Szívesen.

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
60%
Mégcsak 23 éves vagy. Nem kéne ennyire görcsösen akarni pasit, kapcsolatot, szerelmet. Valószínűleg lerí rólad, hogy mindenáron akarsz magadnak valakit fogni és ők menekülnek tőled. Vagy csúnya/átlagos vagy. Nem tűnsz ki a tömegből. Mondjuk bulihelyen minek ismerkednél? Azért, hogy a WC-be vigyen valaki szop@sra miközbenn reszeg/spicces lennel? Miért nem inkább munkahelyen, hobbik által, barátok által, vagy tarskereson próbálkozol?
ma 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezen pont nem akarok valtoztatni, nem fogok úgy öltözni, nem érzem jól magam úgy. Én nem akarok, olyan lenni hogy az miatt vegyenek észre, hogy hogyan oltozkodok
ma 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Akkor légy türelmes, az öltözködés az amin a legkönnyebb változtatni,persze ha azt akarod valaki észre is vegyen.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
37%
Nem kell kirívóan öltözködni! Csak azt hinnék, hogy könnyűvérű vagy! Add önmagad és ne bulikban akarj ismerkedni.
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Havervagy összejövetelek, társasjáték estek, esetleg egy olvasói kör, hobbidtól függően sport körök, vagy új tanfolyam felvétele. Új baráti körbe való belépés. Nekem pl barátnőm facebook csoportos meetupokat csinált, az első két kapcsolatom onnan lett.

Remek lehetőségek emberekkel a saját közegükben megismerkedni, többször látni, hagyni hogy magától kialakuljanak a dolgok, nem pedig irányítottan tinderről vagy klubból kezdeni.

ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem fogsz szerintem egyedül maradni, ezen ne aggódj. Elhiszem hogy frusztrál, de ne magadban keresd a hibát. A leírásod alapján szerintem sok férfi keres ilyen társat, mint amilyen vagy.

Inkább az szokott lenni a gond, hogy megtaláld azt, akiben megbízhatsz, de akivel szerelemmel vagytok egymás felé. Általában ez a nehéz.


Fiatal vagy még, bőven lehet társad, ne emészd magad rajta fölösleges önmarcangolásokkal.

ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!