Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen semmi sem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen semmi sem jön össze. Ki, hogyan talált ebből kiutat?

Figyelt kérdés

Véget ért a kapcsolatom a barátnőmmel, azóta azonban semmi sikerem nem volt nők terén. Egyszerűen levegőnek érzem magam. Nem tudom, ennyire ronda lennék? Akkor fordul ilyen elő csak? Azt nem várom el, hogy kopogtassanak az ajtómon, de ha én teszem sincs benne sok köszönet. Nagy baráti társaságom nincs akikkel tudnék járni ide-oda. Teljes patthelyzet. Ha csak itthon ülök teljesen depressziós vagyok, már el-elmegyek inkább egyedül más városokba csak úgy, mert az legalább kikapcsol valamelyest.

De nem is nagyon van kinél próbálkozzak, még Facebookon sem, (ami tudom amúgy sem a legjobb ötlet) nemhogy élőben.

A kinézetemen már változtatni sem tudok, max annyit, hogy többet edzek, de az sem rövid idő míg látványosan izmos leszek.

26/F



júl. 10. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
kezdj magaddal valamit, ami nem a csajok utáni rohangálás.
júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván a 0. lépéses tanácsok a: csinálj egészséges életmódot, sok pihenéssel, elegendő alvással, sok sporttal, megfelelő kajákkal, ez az alap, amivel a legtöbbet kihozhatod a testedből. Mit értesz rövid idő alatt? Nyilván ha depressziós vagy, nem holnap fog elmúlni, meg ne holnapra várd a sült galambot egy nő formájában. De pár hét alatt azért látványos eredményeket lehet elérni. Aztán ott vannak az esztétikai dolgok, arcszőrzet rendezése, igényes ruhák. Aztán ugye hogy milyenek a kommunikációs képességeid de az ugye lassabban fejleszthető...

Nem, nem patthelyzet. El kellene járni persze összejövetelekre, akár barátiakra, vagy koncertre, vagy valami eseményre és ott ismerkedni, vagy vannak társkereső appok, anonim chatek.. De ne húzd már le magad máris a vécén!

júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok, mert most ez érdekel a legjobban. Foglalkozok mással is nyilván. Vannak hobbijaim, ott a munka, de ez a hiányérzet teljesen elnyom most mindent.
júl. 10. 19:15
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudok? :D Mit nem tudsz? Hát pedig muszáj lesz most ebbe energiát beletenni, nem rinyálni, hogy "nem tudok".... most magadnak kell a saját erődből változtatni. Ne hogy azt hidd, hogy még senki nem érezte azt mit te.... De ne rinyálj hogy nem tudsz, majd rá fogsz jönni, hogy muszáj lesz változtatnod, ha változást akarsz.
júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy rendbeszedtem magam, vagyis a ruhatáram egyszerű, de minőségi hozzám illő darabok. Edzeni is szoktam, vékony alkatú vagyok, most már szálkásabb mint pár éve.

A fő gondjaim egyike szerintem, hogy nincs társaságom meg persze nem is vagyok egy Brad Pitt.

júl. 10. 19:18
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Míg így állsz hozzá, hogy "nem tudok" meg te nem vagy Brad Pitt és még görcsösen is akarod a párkapcsolatot addig biztosan nem fog összejönni. Facebookon meg nem kéne rá írni ismeretlen nőkre! Inkább Tinderez.
júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

A fő gondjaid egyike, hogy mindenféle dolgot bebeszélsz magadnak. A fent írtak mellett a spontán, vidám, szórakoztató embereket szereti az emberek többsége.

Miért nincs társaságod, miért vágtad el magad az emberektől? Vajon mi lehet a mentális nehézséged? Vajon kellene hozzá szakember?

júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem azzal, hogy régebben, néhány éve ezek a barátaim járták a szórakozóhelyeket meg a bulikat, ez pedig nekem soha nem volt ínyemre és nem mentem. De ettől függetlenül beülni valahova szívesen elmennék. A másik pedig, hogy sokuknak van barátnője és már nem olyanok mint régen. De tudom magamról, hogy míg nekem is volt, az én időm nagy részét kitöltötte, mert örültünk, ha együtt tudunk lenni.

Annyira szórakoztató sem vagyok, mert nincs jó humorérzékem. Vannak akik jópofa emberek, de én nem vagyok az.

júl. 10. 19:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó, de egy barátság nem csak attól barátság, hogy mentek e együtt bulizni...

Szerintem az a kiút amit írtam, ha ebből semmit nem akarsz megcsinálni, akkor neked annyira nem is fontos. Majd ha tényleg fontos lesz, akkor teszel többet.

júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%

Nem véletlenül nem találsz segítő válaszokat kérdező

Akik tudnának segíteni azok csak az egójukat fogják itt növelni a te károdra, akik meg szeretnének segíteni azok nem tudnak, mert maguk sem tudják a választ a kérdésedre. Sajnos elég cudar a helyzet, ezt csak azok ismernék el akiknek maguk is cudar, a szerencsések csak élvezkednek a nyomorodon

júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!