Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . Egyszerűen kitörölt mindent...

Tim77 kérdése:

. Egyszerűen kitörölt mindent amit a driveban a „saját meghajtó“ alatt talált. Ez azt jelenti, hogy mindent, amit ő feltöltött az általam megosztott mappákban, most onnan is kitörölt?

Figyelt kérdés
Megosztottam a kollegákkal az egyesületünkben a google drivén a gyűjteményemet és együtt építettük tovább a könyvtárunkat. Az egyik új alkalmazottunk töltötte fel az ő címe alatt az én általam készített dokumentumokat is.

#törlés #Google Drive #saját meghajtó #általam megosztott drive mappák
2020. ápr. 18. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg próbálom értelmezni a kérdést, de nem megy. Ki törölt ki mit? Az első mondatnak állítmánya sincs, hacsak nem a pont az.
2020. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megosztottam a kollegákkal az egyesületünkben a drivén a gyűjteményemet és együtt építettük tovább a könyvtárunkat. Az egyik új alkalmazottunk töltötte fel az ő címe alatt az én általam készített dokumentumokat is. Mikor elfogyott a tárhelye egyszerűen kitörölt mindent amit a driveban a „saját meghajtó“ alatt talált.

Kérdésem: Ez azt jelenti, hogy mindent (almappák, dokumentumok), amit ő feltöltött az általam megosztott rendszerbe most onnan kitörölt?

2020. ápr. 19. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, mert az általad megosztott tárhely a te meghajtódon van.
2020. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont amit feltölt az általam megosztott mappámba, azzal a saját tárhelye telik meg. :-(
2020. ápr. 19. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!