Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holgyek, adnatok eselyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek, adnatok eselyt egy alacsony, kover kopaszodo ferfinak aki egy nemet multi global felsovezetoje?

Figyelt kérdés
Boven 6 jegyu EUR fizuval?
tegnap 16:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
Ügyfelemnél egy 50 körüli, kopaszodó, testesebb (magasságát nem tudom) német projektvezető összejött az egyik huszonpáréves asszisztenssel. Amikor hazautazott a projektről, a csaj ment is utána (talán a diplomáját befejezte még itt), szóval nem is csak egy futó kaland volt. Bár ez a csávó globális szinten talán még nem számított felsővezetőnek.
tegnap 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha 100000 eur-t keres, abbol fussa mar egy kis sportra es hajbeultetesre :D az alacsonysag nem szamit
tegnap 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetünk levelezőtársak. Az évi fizujáért kap évi 1 levelet, fénykép nélkül.
tegnap 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
28%
Szomorú ez a body shaming
tegnap 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Fúj
tegnap 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
Most úgy őszintén mire megyek vele, hogy a fizetése hat számjegyű euróban? Átutalja minden hónapban ezt az összeget a számlámra vagy miért érdekes ez? Vagy el tud vinni drága éttermekbe, esetleg vesz nekem ezt azt vagy szép helyen van a lakása, háza? Hát ez édeskevés, hogy ezért lefeküdjek egy kövér, kopaszodó fasszal. Ha te lennél a dollármilliárdos Andy Vajna és kilátásban lenne, hogy pár éven belül elpatkolsz és én öröklök utánad mindent akkor megfontolnám a dolgot. De minden más esetben esélyed sincs.
tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább ugy mondanám, hogy az anyagi elvárasaimat magasan túlszarnyaltad, ellenben, ez önmagaban kevés. A pocakosság nem kizáro ok, de milyen a jellemed, van e gyereked, akarsz e, stb. Millió mas dolog van, ami miatt kieshetsz.
tegnap 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Átutalja minden hónapban ezt az összeget a számlámra vagy miért érdekes ez? Vagy el tud vinni drága éttermekbe, esetleg vesz nekem ezt azt vagy szép helyen van a lakása, háza?"


Nem ez a legfontosabb egy pasiban? Itt azt írják, hogy a pénz a legfontosabb, akkor most mi bajod van? Már az sem elég?

tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18

Nem az a legfontosabb, de a többi tulajdonság teljesen mind1, ha csóró vagy. Egy csóróval mit kezdjek? Ugyanakkor, hiába vagy gazdag, ha mellé paraszt vagy, ugyanugy nem ér semmit a pénz

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19: egyrészt nem csóró, másrészt nem paraszt. Pontosan le van írva, hogy milyen.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!