Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy menekülök a nőktől amikor már komolyabb kezd lenni?

Figyelt kérdés

Általában tinderen facebook társkeresőn szedem össze a nőket de személyesen is lett nő. Tök csinos nők is voltak köztük, de mikor kezd komolyodni a helyzet (csók, szex, érzelem) akkor hirtelen jön egy érzés és szó nélkül tiltom mindenhonnan és teljes ghosting...pedig lassan 40 leszek

Fél év alatt 8 ilyen nőt fogyasztottam el...


tegnap 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Beteg vagy lelkileg. Nekem még a csók se jön össze.


38F incel

tegnap 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
10%
Beteg elme vagy. Valószínűleg a 15 centiddel is önbizalomhiányod van.
tegnap 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. miért nem?
tegnap 12:37
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Mérettel nincs gond..sőt állítólag jó vagyok az ágyban
tegnap 12:38
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg gyerekként nem volt meg a megfelelő érzelmi kapcsolat a szüleidddel és ezért ijesztő, ha elkezd kialakulni valami komolyabb. Pszichológus segíthet ebben
tegnap 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ideje beülni egy pszichológushoz pár évre. Nyilván komoly elakadásaid vannak.
tegnap 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Jó lenne elmenni pszichológushoz. Vagy akár kineziológushoz is.

Nagyon aljas dolog szivatni másokat... :(

tegnap 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg gyerek korodból hozol valamilyen csomagot, ami gátol, hogy kötődni tudj, félsz, hogy sérülsz. Én is pszichológust tudok javasolni, ha változtatni szeretnél.
tegnap 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megérzésnek hívják, természetes önvédelmi ösztön.😉😃😃😃

Komolyra fordítva, valamilyen trauma vagy nem megfelelő minták állhatnak a háttérben, de ezt nem a mi tisztünk kideríteni, hanem egy valódi szakemberé.

tegnap 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!