Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is menekülőre fogtátok volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is menekülőre fogtátok volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ismerkedtem egy 35 éves férfival. Kb a 3.alkalommal amikor találkoztunk (elmentünk borozgatni) feloldódtak a gátlásai és több mint 4 órán keresztül(!) ecsetelte nekem, hogy mennyire trágya az élete.


Azt kellett hallgatnom, hogy nem vitte semmire, ha az anyja nem rakja be a munkahelyére, akkor most nem lenne sehol, de amúgy nem is ért a munkákához. Jogsija 10 éve van, de sosem vezetett, mert ahhoz is béna, nem jó semmiben, nem ért semmihez.

Aztán előadta, hogy a szülei válása az oka annak, hogy kisiklott az élete.


Az első 2 órában próbáltam jó pszichológust játszani és beszélgetni vele, de a 4.óra végére meguntam.

Aztán még benyögte, hogy jó, hogy eljöttünk hamarabb, mert ha iszik akkor nem tudja hol a határ és ájulásig képes inni.


Másnap meg írt, hogy reméli találkozunk a hétvégén is és láthat még. Én megírtam neki, hogy szerintem nem egymást keressük, mert nem akarok sem pszichológust, sem anyukásat játszani (nyilván szofisztikáltabban fogalmaztam).

Azóta én vagyok a szemét, hogy átvertem (?) és játszottam vele.


Az elején valóban szimpatikus volt és jól éreztem magam vele, de nekem az a pár óra nagyon sok volt a hülyeségből.


Ti mit tettetek volna a helyemben? Máshogy reagáltatok volna?


2019. szept. 27. 14:05
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Első bekezdés után mi is.
2019. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Jol reagaltal szerintem.
2019. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Én már az első óra után leléptem volna.
2019. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Ő volt a hülye. Előbb tegye rendbe az életét, ha évekig tart, akkor is. Aztán lehet ismerkedni
2019. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem az a baj, hogy vannak problémái, gátlásai, szorongásai.

Az a gáz, ha valaki ennyi idősen ilyen felfogással bír. Mindnyájunknak vannak sérelmei de harmincévesen ha egy normális életet akarunk élni ne másokra mutogassunk már, hanem próbáljuk megoldani a problémáinkat, ha szakember segítségével akkor azzal.

Az is gáz, hogy alkoholproblémái vannak.

2019. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 árokpart ***** válasza:
0%
Szerintem nem tetted jól. Pont inkább, hogy nagyon nagy szüksége lett volna rád. Aki írta a mai világban nem úgy megy, hogy csak úgy rendbe teszi valaki az életét. Ketten mindig könnyebb.
2019. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Jól reagáltál, én is menekültem volna. És persze még utána te vagy minden szemétnek beállítva. Utálom az ilyen férfiakat, az életük egy trágyadomb de természetesen mindig más a hibás.
2019. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vártam volna 4 órát.Aki 35 évesen még itt tart és nem tudja rendezni az életét,azzal nincs mit kezdeni.
2019. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

"Aki írta a mai világban nem úgy megy, hogy csak úgy rendbe teszi valaki az életét"

De igen, így megy. Az nem kifogás, hogy nehéz, igen baromi nehéz de ez az ember kizárólagos felelőssége. Lehet, hogy szerinted fair dolog mankónak használni valakit, de baromira nem az.

2019. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is léptem volna. De már az első óra után.
2019. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!