Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit csináljak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ha csak 1-2 naponta ír vissza?

Figyelt kérdés

Levelezek egy helyes fiúval egy társkereső oldalról. 1 nap után, néha csak 2 nap után ír vissz.

2 hét után messenger-re áthívtam, de ott is csak kb. naponta ír vissza.

Beszéltük, hogy találkozzunk.

Azt mondta, hogy nagy szívesen találkozna velem, de ne a mostani hétvége legyen, mert most beteg.


Szerintetek mi legyen? Mit akar tőlem? Akar egyáltalán valamit?


ma 12:14
1 2 3
 21/26 Misery ***** válasza:
65%
Jaj, ugyan már, ennyire valaki nem lehet elfoglalt, ez csak kamu. simogatja az egóját, hogy valakinem bejön, de te nem jössz be neki, ennyi.
ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
47%

De nem heti egyszer beszélget vele, hanem naponta, vagy másnap reagál. Valakinek pont ilyen pali felel meg, valakinek nem. Nem fair azt kitalálni, hogy nem érdekli a kérdező amikor élete van. A Covid kutyát nem érdekel mert nem jó érv! Covid alatt sokan otthon voltak főleg lock down alatt és volt idejük trécselni, de betegen aki lázas volt, vagy kórházban kötött ki biztos, hogy nem ismerkedett!!!

A kérdezőnek nagyon nincs élete ha tűkön ülve vár arra, hogy írjon a pali. Más nő el van, lefoglalja magát, vagy rákérdez, hogy mégis mi a frászt akar tőle, vagy miért nem ír többet. Nem itt kérdezősködik. Amúgy meg ha a nők ismerkedhetnek több pasival egyszerre és némelyikükkel elmehetnek randikra akkor ez a pasi is megteheti. Nem tartozik a kérdezőnek "komoly" érzésekkel, hűséggel, nem vannak párkapcsolatban! A randin dől el, hogy ki kicsodát választ, de lehet több randi kell hozzá! Nem a csetelgetés mérvadó hanem a randi!

ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ember, lazas voltam harom hetig. Mellette ugyanugy reszt vettem online az oraimon, nyilvan dolgozni betegen nem mehettem.

Nem irtam, hogy gond az, hogy valaki ritkan akar beszelgetni, de akkor olyat keressen maga melle, akinek ez szinten eleg.

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdekled kellöképp. De még nem ismeritek egymást! Legyen egy randi, de ne történjen semmi ott. És ha utána is ilyen keveseket ír, akkor én hagynám, mert abból akkor nem lesz semmi komoly valószínűleg.
ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
72%
De a csávó azt se tudja, hogy a kérdezőt zavarja, hogy nem lóg vele órákat, lehet nem akar nyomulósnak tűnni. Nem kéne szóba hozni, hogy többet kéne csetelni, telózni? Vagy egyszerűen csak azt írni, hogy lesz ideje (minden) este 19-22-ig ha akar legyen fenn, írjon? Ha nem lesz ott, nem ír, vagy csak pár percet megvan a kérdésre a válasz. De ha egy nyomorult időpontot nem tudnak megbeszélni kinek mikor jó, mit szeretne akkor mégis miért kizárólag a faszi a rossz?
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék, de nem venném komolyan. Egyszerűen csak hagynám folyni az eseményeket.
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!