Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit csináljak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ha csak 1-2 naponta ír vissza?

Figyelt kérdés

Levelezek egy helyes fiúval egy társkereső oldalról. 1 nap után, néha csak 2 nap után ír vissz.

2 hét után messenger-re áthívtam, de ott is csak kb. naponta ír vissza.

Beszéltük, hogy találkozzunk.

Azt mondta, hogy nagy szívesen találkozna velem, de ne a mostani hétvége legyen, mert most beteg.


Szerintetek mi legyen? Mit akar tőlem? Akar egyáltalán valamit?


ma 12:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Nők is ugyanezt csinálják, soha nem is lett belőle semmi sem. Szerintem jobb híján abban reménykedik majd megdug, aztán dob. Ha érdekelnéd, akkor többet írna azért.
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Sosem értettem, miért kell egymás nyakán lógni, még ha ismerkedtek is. Ha mást szeretnél, akkor azt mondd el neki őszintén. Ha pedig úgy érzed, hogy neked kevés, akkor köszönj el.
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Igaza van, minek írkáljon órákat veled ha a randin múlik? Randizzatok előbb!
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Te vagy D-terv nagyjából. Majd ha az előtted a sorban levő három kiszemelt egyike sem akar vele összejönni, akkor hajlandó lesz veled foglalkozni, esetleg még talán naponta vissza is ír.


Amúgy szerintem az ilyenekre nem érdemes időt pazarolni. Ha valaki naponta 10 percet sem képes a másikra áldozni, azért nem érdemes futni.

ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Kicsit sem érdekled ennyi az egész. Max meghúz egyszer ha összejön a tali és ennyi. Te oda vagy érte ahogy látom mennyit és hogyan foglalkozol vele ő pedig egy nagy semminek néz.
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Nem. Sajnos ilyenkor szerintem a legjobb, ha elengeded. Akit érdekelsz, az keres, aki vágyik rád, az találkozik veled. Ő most jelenleg szerintem ilyen nincsen még jobb, ezért foglalkozik veled, de már keresi a következőt fázisban van. Ez nem téged minősít, hanem mivel hosszan nem találkoztatok, ezért elült az érdeklődése,elkezdett vágyni az új izgalmakra. (Ez a sokáig ismeretelenben chatelés sajnos sokszor vezet ehhez, rám is untak már és én is untam már másokra.)


Én még esetleg annyit próbálnék meg hogy fixálj egy találkozót és ne írogassatok addig. Ha viszont nem egyértelmű a dolog, lekoptatás szagú, majd megbeszélitek akkor tényleg hagyd, nem éri meg neked a fáradtságot. Megérdemelsz valakit, aki válaszra méltat.

ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

És mi van ha csak dolgozik, vagy nagyon elfoglalt?

Amikor ír akkor elég sokat ír. Nem csak 1-1 választ vagy kérdést, hanem 8-10 mondatot is ír.

Várjak 1-2 hetet, hogy meggyógyuljon és tudjunk találkozni? Lehet valaki beteg, nem biztos, hogy be akar csapni.

ma 13:08
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, hogyha zavar téged, hogy 1-2 naponta ír vissza akkor miért akarsz vele randizni. Lehet simán nem szeret bőven lógni neten, nem szereti az olyan fajta kommunikációt, de ha neked nem fér bele akkor ne ismerkedj vele tovább mert biztos, hogy kapcsolatban ugyanúgy állna hozzá.
ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Van aki nem szeret írni. Van már telefon és élő videochat lehetőség is. Kívánj jobbulást, és ha majd jobban lesz, szívesen találkozol vele.
ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
7: Mindenki arra szán időt, ami fontos neki? Ha nagyon elfoglalt, akkor neked ok az, hogy ő 1-2 naponta odaböffent valamit? Ezt csak te tudod megmondani. Ugyanígy ha beteg, annyira beteg, hogy a telefont se tudja a kezébe venni?
ma 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!