Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ignorálnak a szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorálnak a szebb lányok amikor nem vagyok ronda pasas?

Figyelt kérdés

Ezt sok nő mondta, nem anyám meg nem a nagyanyám. De egyszerűen mindenhol ezt tapasztalom, rám sem néznek, semmi. Mi lehet velem a gond?


28f


tegnap 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A nők nem így működnek. Basszus hány éves vagy, tizenkettő?


Jó lenne kicsit jobban körvonalazni, hogy mi a bajod, mert az, hogy nem bámulnak rád nyálcsorgatva a nők, az elég langyos.


Szállj fel valami tömegközlekedési eszközre vagy menj olyan helyre, ahol sok ember van, és nézd a nőket, hogy kikre bámulnak. Elárulom: senkire. Maguk elé merednek, a mobiljukat piszkálják vagy a beszélgetőtársukkal foglalkoznak.


Én teljesen hetero nőként általában a többi nőt szoktam megnézni, ha tetszik a ruhájuk vagy a táskájuk, vagy csak bambulok és azt se tudom, ki esik bele a látóterembe.


Max ha feltűnően ronda vagy, vagy ijesztő, vagy furcsa, akkor fognak rádbámulni.

tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10

Nem megbámulja, max. szemez vele. De gondolom, te is így értetted, ez a helyes megfogalmazás. És igen, így már helytálló, nők is szoktak szemezni logikus módon, hisz ahhoz két ember kell, többek között így lehet kifejezni, ha valaki tetszik.

tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!