Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől függ, hogy egy szebb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy egy szebb nő egy dúsgazdag milliárdos vagy egy nettó 500k-t kereső diplomás mellett köt ki?

Figyelt kérdés

Mert hogy szakmunkás/átlag melós mellett sosem látni ilyen nőt:

https://www.youtube.com/shorts/RQK-OxXTOuA


Ez egyébként a Zeusz nevű monaco-i milliárdos barátnője és azt se mondanám, hogy kivételesen extra csaj mégis van benne olyan kisugárzás ami miatt átlag feletti.

De mivel nem extra csaj így az ember elgondolkozik, hogy miért pont egy milliárdos és nem egy jómódú átlag diplomás mellett kötött ki?


Egyszeri férfi fejében az a kérdés is megfogalmazódhat, ha ilyen átlagfeletti, de nem extra csajnak ilyen lehetőségei vannak, akkor átlag halandó pasi hogy tehet szert szebb nőre?



jún. 30. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ennél sokkal-sokkal jobb nőket is láttam már átlag halandóval párkapcsolatban, úgyhogy a probléma csak a te fejedben létezik.
jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Mert épeszű ember nem akarja az akciókat lesni, meg hónapról hónapra élni élete végéig.


500e-et meg egy valamire való szakember lazán megkeres. Átlag emberként az átlag illet meg.

jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Ez átlag alatti nő, itt inkább az a kérdés, hogy egy milliárdosnak miért pont ez a béka kell
jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Aha, persze átlag alatti...ide beilleszteném a "Kérlek mesélj még" mémet, ha lehetne...
jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Ez egy átlagos csaj. És valószínűleg szereti a pénzt.


500 ezret meg akárki megkeres Budapesten, akinek van 2 nyelvizsgája meg diplomája. Buta szarok ne akarjanak vékony csajt.

jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Neveltetés kérdése, tudod van az a pénz. Aki ilyen életre vágyik, elviseli ezt a férfit a videóban. Én nem viselném el, nekem nem kéne az életszínvonal miatt sem. Nekem az igazi érzelmek fontosak. Én éppen ezért sem teszek különbséget, hogy valaki diplomás vagy sem. Engem nem az életszínvonal/pénz tesz boldoggá, hanem a férfi akit szeretek. A videóban szereplő férfi is tisztában lehet azzal, hogy valószínűleg a nő nem önmagáért szereti. De ha ezt mindketten el tudják viselni, és ez nekik jó, akkor legyenek boldogok így. Nem az én dolgom.
jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

5

Én nyelvvizsga nélkül (egy idegen nyelv ismeretével) is megkeresek ennyit. Sosem értem, hogy mit verik magukat az emebrek, hogy ez nagy pénz. Persze, nem rossz, de tök átkag.

jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

A nő Rebeka Võsu észt modell. Olyan amilyen egy modellnek lennie kell. Magas, karcsú, nincs sehol felfújva és fényes nappal nincs agyonsminkelve sem. Elég szomorú hogy itt tartunk hogy ezt egyesek békának nevezik, gondolom az ilyenek az alacsony, tömzsi, agyontetovált, műmellű- műseggű-műhajú-műszájú tramplikat tartják modellnek. Ők manapság a modellek (akiket senki se fotóz, csak saját magukat a tükörben).

Amúgy a pasi a durva inkább, ha jól tudom csak 50 körüli de hetvennek néz ki.

jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%

Hat ez a csaj max átlagosan csinos

Vajna timike a ló fejével hogy fogta meg a hörcsögöt?


Henry cavill átlag csaja hogy fogta meg az alfák alfáját?

jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne a legszebb nőt akard feleségül venni, hanem aki a legszebbé teszi az életedet.
júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!