Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes most összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes most összejönni egy rondább nővel, hogy később legyen szép(szebb) barátnőm?

Figyelt kérdés
Ismerkedem most egy csajjal, de nem annyira jön be külsőre. Viszont még sosem volt barátnőm. Többen is mondták, hogy kezdésnek jó lenne egy rondább nő, és akkor majd idővel lesz szebb is.

júl. 4. 08:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lehet ennyire semmibe venni egy másik emberi lényt??
júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nettó hülyeség.
júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Antiszociális lény ***** válasza:
91%

Az már kiderült, hogy remek ismerőseid vannak.


"Többen is mondták, hogy kezdésnek jó lenne egy rondább nő"


Bár te sem vagy egy fokkal sem jobb, ha ez a kérdés komolyan megfogalmazódott benned.



1. Így bánni a másikkal és nincs ló jó a szamár is elven összejönni vele elég aljas dolog.


2. Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz, tehát még ostobaság is.

júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Miért jönne össze szép nő idővel, ha most sem?

Plusz, abszolút nem minden a külső, de a magadfajtának hiába is magyarázza az ember. Hagyd beken ezt a lányt, keress olyat, aki tetszik. Bár ez utóbbi nem garancia arra, hogy fordítva is így lesz.

júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hülyítsd csak szegényt, aztán dobd el egy másikért, had legyen még egy lelki sérült ember a földön, csak azért, hogy neked jó legyen.

Igazi surmó vagy! 🤮

júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%

Ez egy egêsz jó ötlet, jó a tanács amit kaptál

Arra viszont számítsál hogy iszonyatosat fogsz koppanni

A csaj - mégha bűnronda is - ezerszer könnyebben talál hapit mint te csajt, így nagyon könnyen lepattint téged. Főleg ha megérzi rajtad hogy nem őszinte a közeledésed, akkor nem sok jóra számíthatsz. Viszont egy bűnronda nőnek az elutasítása még fájdalmasabb lehet, hiszen totál esélytelennek látod utána a helyzetedet. Tehát akkor érdemes ezt bejátszani ha remekül meg tudod játszani a vonzalmadat, illetve a csaj nem ismerkedik veled párhuzamosan is.

Bármelyik hibádzik, hagyd a fenébe mert még te húzod a rövidebbet!

Ha sikerül akkor viszont használd ki amíg tudod és kedved tartja, megéri!

júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%

Én is így kezdtem. Nehéz időket élünk, éltünk mindig is, én is így kezdtem, sokan leszavaznak, meg hülyeség, meg hagyjad....persze, persze, ha örökké szűz akarsz maradni akkor hagyd, ha szeretnéd valahol elkezdeni és nem akarsz szüzen meghalni akkor vágj bele.

Róma sem egy nap alatt épült fel, kicsiben kell kezdeni, apró lépésekkel, én is így csináltam, először összejöttem egy ronda lánnyal, aztán az megcsalt, utána már egyre szebb és szebb barátnőim voltak. Szóval én azt mondom vágj bele, rövid az élet ahhoz, hogy egyből a fullos puncikra hajts rá. F

júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Te örülnél, ha veled játszanák el ugyan ezt?
júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%
Mindenképpen jó ötlet mert valahol el kell kezdeni ezt az egészet,tapasztalatot kell szerezni. Gyakorolni jó lesz,kell hogy szokjad a p!nát hogy aztán amikor jön egy jobb bőr annál már ne égj majd be a szexuális teljesítményeddel. Meg jó az is ha a környezeted látja hogy van nőd,legalább nem hiszik azt hogy bxzi vagy. Ja,meg a kisugárzásod is megváltozik ha van csajod. Ezért mennek nagyon gyakran a nők kapcsolatban lévő férfiakra. Olyanokon meg nem szabad agyalni hogy a másiknak hogy esik mindez,ő is szó nélkül kukázna téged egy modellfiúért abban biztos lehetsz.
júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Szanalmas incel fergek.
júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!