Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy szép vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szép vagyok, ápolt, elegáns és mégsem vonzom be a fiúkat akik szintén ilyenek? Hogyan valtoztassak magamon?

Figyelt kérdés
Mindig az olyan férfiakat vonzom be akik nem igényesek, de komoly kapcsolatot akarnak és akiknek van stílusuk észre sem vesznek, pedig csinos vagyok (mások szerint)
máj. 29. 13:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

"csinos vagyok, mások szerint"


Mások szerint!

máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, hány éves vagy, de így magam körül is azt látom (aki hasonló kaliberű fiatal nő vagyok), hogy a mostani 20-on évesek abszolút nem a komoly kapcsolatokra mennek, hanem még nagyban a menőzésnél és a minél több csajt agyba vitelnél tartanak meg akkor is, ha ilyen ápoltak, vonzóbbak, sőt, különösen akkor.

Nekem mondjuk szerencsém van, megtaláltam a páromat évek óta, aki 26 éves létére sokkal felelősségteljesebb, mint sok idősebb felnőtt.

máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Ezt jó tudni. Én férfiként mindig az volt az egyik nagy visszatartó gondolat, hogy "biztos foglalt" amikor egy csinos lányt láttam és így lehetséges, hogy több lehetőségtől vontam meg magam mint amit elképzeltem volna. Annak ellenére, hogy testi adottságokból nem feltétlen a legjobbakat kaptam, és nem a tömegem egészséges tartományban van, inkább az arcbőrömre gondolok, de most kezelem antibiotikummal, szóval majd az is szebb lesz.

21/f

máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Mégse vagy olyan csinos? Csak egy tipp. Nem tudom.
máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy csinos vagy, nem jelenti azt, hogy vonzó is, ha mellé pl. pókharapó fogaid vannak.
máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
És ez mióta tart? 20 éves vagy, vagy már 30?
máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, külsőleg minden rendben van, de belsőleg nincs ez lehet a baj
máj. 29. 16:07
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

És merre mozogsz?


A mindennapokban hol van esély arra, hogy egyáltalán meglásson megismerhessen téged valaki?


Vagy az a zárkózottabb típus vagy aki úgy összehúzza magát és amikor rád néznek azt látják, hogy egy világfájdalom vagy?


Baráti, barátnői közösség van?

máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#7 De amikor rádnéz egy idegen, akkor csak a külsődet látja.Az teljesen más, ha ismerkedni akarnak veled számodra megfelelő férfiak és ismerkedés alatt döntenek úgy, hogy nem kellesz nekik.

De ha oda sem megy hozzád semmi normális ember, az lehet ám a külsőd miatt van.Egy idegen mégis mi más alapján menne oda hozzád?

máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Noren1989 ***** válasza:
45%

#7, azért làtszik egy nőn, ha gondja van, hiddel.


Kérdező, esetleg próbàlj meg alkalmanként mosolyogni, neked tetsző emberekre.


B-verzió, h elkezdesz a belső problémàiddal foglalkozni.

máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!