Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy szép vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szép vagyok, ápolt, elegáns és mégsem vonzom be a fiúkat akik szintén ilyenek? Hogyan valtoztassak magamon?

Figyelt kérdés
Mindig az olyan férfiakat vonzom be akik nem igényesek, de komoly kapcsolatot akarnak és akiknek van stílusuk észre sem vesznek, pedig csinos vagyok (mások szerint)
máj. 29. 13:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Ismerek egy ilyen lányt kicsit idősebb nálad, de rettentően zárkózott. Fiatal és nagyon szép lány.


De úgy jár kell mindenhol, hogy látszik rajta, hogy jesszus hozzám ne szólj...ez olyan amikor egy 100 kg-os kigyúrt állat nem mer egy 50 kg-os vékony csajszihoz hozzászólni...


az öltözködése a viselkedése az, hogy senki nem érdekli senkivel nem foglalkozik, csak azzal a 3-4 közeli barátnőjével az nem elég.


Akkor nem elég ha társat is szeretne, az ismerkedés is egyoldalú nála, segítenek neki érdeklődnek utána ő meg kb. meg sem mozdul.


szóval sok oka lehet.

máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Vagy nem vagy olyan szép és csinos, mint gondolod ÉS/VAGY borzasztó a kisugárzásod.
máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%

Legtöbb nő felülértékeli magát és a legtöbb pasi meg alul. Legalábbis én így látom.


A nők idővel rájönnek hogy nem voltak annyira szuperek mint hitték. A valóban szuper nők körül legyeskedik mindenki, nincs gondjuk ezzel. Ez a "félnek megszólítani" is csak egy legenda. Egy frászt. Nem elég jó nő olyankor a nő.


Én azt javasolnám azokkal ismerkedj akik esélyt adnak.


38F incel

máj. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Barito ***** válasza:
11%
38F-nek ismét igaza van.
máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%

Hat pedig abszolút nem legenda :D én pl pont így ismerkedtem meg a párommal online, hogy élőben nem mert megszólítani és többször hallottam már vissza, hogy xy oda a két jönni, csak nem mert, mert felt, hogy elhajtom.

Komolyan egy olyan ember tanácsát vagy véleményét kellene megfogadnunk ismerkedesi dolgokban, aki sosem teszi?

máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*oda akart
máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
10%
A csajok körülöttem úgy csinálják hogy folyton a szépfiúhoz beszélnek lelkesen, ölelgetik, mellé ülve hozzáérnek, aztán otthon nekik írogatnak küldik a seggüket mutogatós szarokat meg szexi gesztusokkal hozzájuk áthívást üziben.
jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
38%
Ha TÉNYLEG szép vagy akkor ne csodálkozz mert a szép férfiak az átlagos nőket szeretik
jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

18-as leírta a valóságot, a jó pasik az átlagos nőket szeretik. Sőt, az se baj ha van valami "hibája".

A nagyon "csinos" nők iszonyatosan felszínesek, de ez igaz a férfiakra is. Szánalmas magamutogató majom az összes.


38F incel

jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
69%

Egy affektáló nyafka csaj vagy, aki el van szállva magától.

Nem kéne a királykisasszonyt játszani, és akkor nem kerülnének a fiúk.

jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!