Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes most összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes most összejönni egy rondább nővel, hogy később legyen szép(szebb) barátnőm?

Figyelt kérdés
Ismerkedem most egy csajjal, de nem annyira jön be külsőre. Viszont még sosem volt barátnőm. Többen is mondták, hogy kezdésnek jó lenne egy rondább nő, és akkor majd idővel lesz szebb is.

júl. 4. 08:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Te mit szólnál ahhoz, hogyha csak azért jönnének veled össze mert most nincsen jobb? Vagy kényszerből? Ez a másik ember hitegetése és kihasználása. Neked, hogy esne, hogyha azt mondanám neked mondjuk fél évvel, hogy bocs, de találtam tőled jobb képűbbet is? Ezen gondolkodj el.
júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Most ezt nem feltétlen úgy kell érteni, hogy szakítanék vele egy másik nőért, hanem miután szétmentünk valami miatt, könnyebben találnék új nőt. Mert már lenne némi tapasztalatom nők és párkapcsolat terén.
júl. 4. 09:31
 13/23 anonim ***** válasza:
14%
#12 A kapcsolatok,házasságok legalább fele ezen alapszik. Jó reggelt királylány.
júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
Várjál. Honnan veszed, hogy rondább nő osszejonne veled?
júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
12%

14#

Jóval több mint fele, aztán mindenhol a félrekacsintasok és kurások mennek

De ha csak így megy akkor így kell

júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom mit vagytok felháborodva, a világ így működik!

Persze könnyen dumál akinek jók az adottságai és kaphat olyat amilyet szeretne!


Nyilván ha jobb nőknél nincs esélyed és nem akarsz egyedül megdögleni, akkor érdemes lehet egy rondával összejönni.

Az viszont hogy te majd idővel szebb nőkre váltasz emiatt, sajnos illúzió!

júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
34%

"Persze könnyen dumál akinek jók az adottságai és kaphat olyat amilyet szeretne!"

Hát ezzel még ronda nőként is egyetértek. Mindig annak a legnagyobb a szája, az jön a jól hangzó elvekkel, akinek nincs ilyen problémája. Én is krva "okos" tudnék lenni, ha lehetne olyan partnerem/társam, akire vágyom, nem csak olyan, akivel beérem. De mivel buktam a genetikai lottón, ilyenem sosem lesz. Én egyelőre az egyedül megrohadás útját járom, de ez kínkeserves, úgyhogy teljesen megértem azt is, aki ebből nem kér. 30+ vagyok, nem tudom, meddig bírom még...

Nyilván rohadt megalázó a szamárnak, hogy ő csak az ló helyett, nekem sem esne jól, de totál át tudom érezni a ráfanyalodó oldalát is.

Egyébként meg a kérdésben szereplő ronda nő is vajon mit várhat? Majd ehelyett jön élete szerelme, valaki, akivel kölcsönösen oda meg vissza vannak egymásért? Ugyan már, ez akkora agyatlan maszlag, egy ronda nő (is, ahogy egy ronda férfi is) mindig csak jobb híján opciók lesznek. Megjegyzem, két ronda is egymásnak! Az mese, hogy mivel azonos szint, ők képesek vonzódni egymáshoz. Nem. Attól, hogy valaki ronda, még ugyanúgy nem fog vonzódni egy másik rondához, ahogy egy szép sem vonzódik hozzá.

júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
28%

Aki így beszél a nőkről, annak inkább ne legyen barátnője.

És ez fordítva is igaz,

Szánalom ez az egész!

júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
12%

Hát igen, úgy tűnik hogy az erkölcsösség is a szebbek kiváltsága.

A többieknek nincs módjuk tartani magukat ehhez, csakis a saját kárukra.

18# meg legalább őszinte, hogy ő is csak a chadeket szeretné, de esélye sincs rá ezért jobban járna ha beérné valakivel. Ha tudná

júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 retektorta ***** válasza:
100%
Persze hogy érdemes, az ismerkedéshez, párkapcsolathoz is kell gyakorlat. Egyébként a külső nem minden. Nyilván ha konkrétan nem tetszik valaki, akkor nem működik, de ha nem álmaim nője, de kedves, helyes, akkor simán.
júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!