Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A boldog párkapcsolatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boldog párkapcsolatok a helyes szép emberek privilégiuma?

Figyelt kérdés
általában a szép emberek vannak boldog párkapcsolatban mert ők vonzódnak egymáshoz igazán ugyanis egy csúnya ember max a hasonló szintű emberrel jön össze akik igazán nem fognak vonzódni egymáshoz csak kényszerből jött össze ha ez nem így lenne akkor a szép csinos lányoknak is lennének csúnya pasijai nagyszámban
tegnapelőtt 09:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Túl felszínes vagy cimbora.
tegnapelőtt 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

"egy csúnya ember max a hasonló szintű emberrel jön össze akik igazán nem fognak vonzódni egymáshoz"


Ez baromság. Ha kimész Budapesten az utcára, láthatod, hogy egy csomó helyes arcú, normális testű férfi olyan nő kezét fogja, aki teljesen objektíven nézve külsőre max. a nők alsó 30 %-ában van benne. Nem értem, hogy egyes férfiaknak valami szellemi problémájuk van, hogy egyáltalán nem számít nekik egy nő külseje?

tegnapelőtt 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint egy féligazság. A szépség bizonyos mértékig szubjektív. Azért bizonyos mértékig, mert tényleg vannak olyan durva torzulások, születési rendellenességek stb., hogy ahhoz képtelenség szexuálisan vonzódnia bárkinek is (maximum valami nagyon durván ferde hajlamú embernek). Viszont az ilyen rendellenességek ritkák, a legtöbb embernek nincs ilyene, ezért tetszhetnek rengeteg embernek. Nekem például nagyon tetszenek a "kapafogú" nők. Sokan visszataszítónak találják, nálam viszont nagyon nagy előny, ha egy nőnek ilyen foga van, gyönyörűnek találom. És még lehetne sorolni napestig, hogy kinek mi jön be, mi nem, de szerintem felesleges. Igen számít a külső nagyon is, de senki sem tetszhet mindenkinek.
tegnapelőtt 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 gergelice16 ***** válasza:
50%
Biztos lehetsz benne, hogy ha valaki külső alapján választ magának párt, az a kapcsolat nem lesz boldog. Ott kezdődik a kapcsolat, hogy megismered a társad hibáit, és elfogadod azt.
tegnapelőtt 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel így van...


Így mik a terveid az életben?

tegnapelőtt 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
7%

Ez törvényszerű. Ha egy csúnya nő összejön egy csúnya pasival akkor akkor előbb utóbb a csúnya nő talál magának egy jobb pasit, akit jobban fog szexuálisan is kívánni, ebből adódik, hogy dobja a csúnya pasit. A nemek felcserelésével is ugyanez a helyzet.

Vannak kivételek viszont, pl mint én, nekem a szexuális vonzódáshoz nem igazán kell a külső, meg nálam az érzelem nagyon sokat lök a vonzalmamon.

Tehát, hogy pont ugyanolyan ember jöjjön össze mint pl én, meg egy ugyanolyan mint én, ahhoz krva kicsi az esély. Szóval erről ennyit. F

tegnapelőtt 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

Majd itt jól leírják, hogy nem, tévedsz, hülye vagy egyenesen beteg vagy, és jön valami szépen hangzó maszlag arról, hogy a külső nem fontos, nem azon múlik a vonzalom, hogy erősebbek is azok a kapcsolatok, amelyeknek alapja mondjuk az intellektus vagy egyéb belső érték, blablabla.

A valóság ezzel szemben az, hogy nagyjából igazad van. Két csúnya ember hiába azonos szint, ezt a hajukra kenhetik, vonzalom nem lesz belőle, csak beérés, hogy ne rohadjanak egy életen át egyedül, mert az sem annyira könnyű ám, ahogy itt elő szokták adni egyesek (akik mellesleg egyetlen egyedül töltött évtizedet sem tudnak felmutatni, nemhogy 5-öt vagy 6-ot). A vonzalommentes párkapcsolat pedig minden, csak nem boldog.

tegnapelőtt 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a szép embereknek lehet boldog párkapcsolatuk, ez inkább azon múlik, hogy a két fél hogyan áll a dolgokhoz, mit tesz bele. A szépség csak abban segít, hogy nagyobb lesz a kör, akiből választani lehet, de az megint nem biztos, hogy az illető jól is eltalálja ki való hozzá hosszútávon, ha nincs elég önismerete.
tegnapelőtt 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 gergelice16 ***** válasza:
100%

Mikor megismertem a feleségemet, először nagyon nem tetszett a külseje, ezért nem is hívtam el randira. Viszont vonzott valami a személyiségében, így egyre többet beszélgettem vele a közösségi összejövetelekkor. Ahogy egyre jobban megismertem a belső személyiségjegyeit elkezdtem felfedezni a külsején, ami miatt elkezdett a külseje is tetszeni, és végül elmentünk randizni. 5 hete született meg első gyermekünk, aminek hatása látszik a testén, de ez engem egyáltalán nem zavar. Számomra ő a legszebb nő, és sosem voltam még boldogabb egész életemben.

Tehát igen, számít a külső, de nem úgy, ahogy az előttemlévők leírják. Nem érdekel, hogy mindenki lepontozott, továbbra is úgy gondolom, hogy aki csak külső alapján választ partnert, az a kapcsolat nem lehet boldog, mert az alapok hiányoznak.

tegnapelőtt 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"csak kényszerből jött össze"

Nincs kényszer. Mindenki maga dönt.

tegnapelőtt 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!