Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A boldog párkapcsolatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boldog párkapcsolatok a helyes szép emberek privilégiuma?

Figyelt kérdés
általában a szép emberek vannak boldog párkapcsolatban mert ők vonzódnak egymáshoz igazán ugyanis egy csúnya ember max a hasonló szintű emberrel jön össze akik igazán nem fognak vonzódni egymáshoz csak kényszerből jött össze ha ez nem így lenne akkor a szép csinos lányoknak is lennének csúnya pasijai nagyszámban
júl. 1. 09:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

10.


Kényszer alatt itt az érdeket szokták érteni (pl. pénz, "akkor nem kell dolgozni", "akkor lesz szolgám" stb.)

júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az van hogy megváltoztak a pár keresés szempontjai is hiszen nincs férfi és nő egymásra utalva a nagyapáink idejében ez még máshogyan működött ezért volt akkor könnyebb párt találni. Ma már tényleg ki kell magunkból hozni a maximumot hiszen a külső lett az első ha nincs jó külsőd elég nehéz párt találni. Egyszerűen a szabadság és a modern világ ezt hozta magával ez valakinek jó valakinek kevésbé.
júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
9%

A mai vilagban sajnos igen.



40F incel

júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15%
Kb. igen.
júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Leclerc ***** válasza:
66%
Azoknak a privilégiuma, akik hajlandók kompromisszumot kötne, és olyat választanak aki szintén képes erre.
júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Szép emberek is lehetnek rosszak személyiségre. Mondanám, hogy a jó szex garantált egyedül a külső által, de még ez sem igaz, csak a vonzódás.
júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nincs igazad. Csak nézz körül az utcán. Rengeteg ilyen párt ismerek ahol vagy a pasi néz ki jobban, vagy a nő és mégis együtt vannak és boldogok. Az én kapcsolatom is ilyen. Sokkal jobb nő vagyok a páromhoz képest (elnézést a szerénytelenségemért), de én ő hozzá vonzódom. Benne találtam meg, amit kerestem, és ő is bennem. Senkiért nem hagynám el. Itt nemcsak a másik ember szépségéről van szó, Illetve kinek mi a szép. Most gondolj bele, összejönnél egy olyan csajjal akivel egy normális beszélgetést nem tudsz lefolytatni,mivel nincs önálló véleménye semmiről? Vagy olyan aki megfog annyira is, hogy a személyisége egyszerűen lehengerel, van humora és hasonlóan gondolkodtok? Járj egy kicsit nyitott szemmel.
júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
22%

"együtt vannak és boldogok"

Utóbbit még akkor sem tudhatod, ha ismered őket.

Legfrissebb példám: kiderült, hogy férj veri a feleséget és a kislányukat is, a kamaszfiukat már nem meri. SEMMI nem látszott belőle. Még a feleség és a kislány viselkedésén sem. Egy nüansznyi kis visszahúzódás, csendesség, szomorúság, semmi egyáltalán. Kiegyensúlyozottnak, nyugodtnak, vidámnak tűntek, beszédesek és kedvesek voltak mindig. És ezt így hosszú évekig. Úgy derült ki, hogy egy "technikai" ok miatt a feleség jelezte, hogy válni fognak, és mivel ezen így hirtelen mindenki megdöbbent, benne meg el lehet képzelni, mekkora nyomást generált az elfojtás, kibuggyant belőle minden.

Senki nem tudhatja, kinél mi megy a négy fal között meg a hitvesi ágyban...

júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
20%

Aki megmondja hogy igen, az le van pontozva?

Az szép.

Nyilván nem csak ebből áll egy jó kapcsolat, de alapvető feltétele hogy kívánd a másikat.

Ezért is tabu téma ez.

Ciki lenne beismerni hogy azért vagy egy mázsás nővel, mert aki tetszene annál esélyed nincsen.

Így legalább megfelelsz a társadalmi elvárásoknak, nem b@szogat a környezeted hogy miért nincs nőd.

Aztán hogy boldog vagy-e az más kérdés.

júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!