Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez így helyes gondolatmenet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így helyes gondolatmenet?

Figyelt kérdés

Nézzünk egy alap szituációt. Szexet szeretne az ember.


Nőként így néz ki:


Felmegy tinderre, húz kettőt, aznap este randi, szex. (Még ingyen meg is vacsorázott)


Férfiként.


Először építsél karriert, legyen 900 000 Nettós fizetésed, legyen saját lakásod, házad, kocsid (Minimum Audi, BMW, Mercedes). Ezek az alapok, ez mellé még legyen életcélod, legyél vidám ,szeressél utazni, stb.


Ha ezek meg vannak akkor TALÁN hajlandó egy nő szóba állni veled a Tinderen. Vidd el randizni, fizesd neki az útják, a vacsorát, vegyél neki ajándékot. Aztán talán lefekszik veled. De ez sem biztos.


Tehát ilyen nehéz a férfiaknak.


Helyes a gondolatmenetem? Mit tudnátok ehhez hozzászólni?



2023. dec. 8. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
58 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Először is bármilyen furcsa, nőként sem olyan egyszerű ám, nagyon sok pasinak csak a szája nagy, de aztán beijednek. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy ha egy nő szexet akar, akkor azonnal össze is jön. Másrészt amiket felsoroltál a férfi felé támasztott igényként, az eleve túlzó, de még ha igaz is, akkor is csak párkapcsolatban elvárás. Csak szexre két dolog számít: nézz ki jól és legyen bugyinedvesítő dumád. Még annál is, akinek kapcsolatra teljesen mások az igényei.
2023. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Egy egyéjszakás kalandban nem fog számítani a fizetésed (jó esetben meg se mondjátok ki mivel foglalkozik), sem a márkák se semmi. Nem fogsz kocsit meg telefont venni neki egy kufircért.

Ha kapcsolatot akarnál, ott már jobban számít, hisz ott elvárja az ember

2023. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
#2 vagyok: elvárja nem az ember, hanem a gold digger 😁 bocsánat
2023. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én azt vettem észre, hogy Tinderen még az egyéjszakásnál is számít, mit tudsz virítani. Hiába nézel ki jól, ha egy biciklivel mész a randira. Sajnos ilyen felszínes a Tinder. Annyi átlagos pasi van rajta, hogy csak így lehet kitűnni már egy beszélgetéshez is, nem hogy szexhez.
2023. dec. 8. 18:10
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem sok nő az aki lefeküdne random idegennel a netrol. Viszont nem sok pasi van aki meg ne fekudne le mindenféle jöttmenttel is.


Sokkal nehezebb a nőknek normalisat találni aki megfelel. Ha meg szex a cél csak akkor meg még magasabb a léc

2023. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Nálam még nem történt ilyen hogy szexet szerettem volna és csak kettőt kellett volna ehhez húznom tinderen.
2023. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez igaz lenne, akkor a fiúk többsége nem 17 évesen vesztené el a szüzességét, hanem 47.
2023. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

És mi lenne, hogy ha nőzni akarsz, akkor a nőkkel kapcoslatos készségeidet fejlesztenéd, nem pedig autóvásárláson törnéd a fejed?:D


Btw ha csak szexet akarsz, arra ott a rosszlanyok.hu. Ha igaz amit írsz, akkor ígyis-úgyis pénzért veszel szexet, csak az egyik esetben megcifrázod:D

2023. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

nyif nyaf nyuf


kis áldozat.... minimálbéres férfiak százezrei dugnak aközben, hogy ezt olvasod.

2023. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

8, Ez igaz. Bár nem egy népszerű vélemény és sokan lenézik aki prostituálthoz jár. De abban igazad van, hogy kevesebb a mellébeszélés, játszma, stb. Mindenki tudja mit akar a másik.


Gyakori érv, hogy sok férfival volt. De most ha a Tindert nézed ott sem tudod, mennyi férfival feküdt le előtted a csaj. Tehát teljesen egálba van a kettő.

2023. dec. 8. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!