Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a lányról aki ezt irja?

Figyelt kérdés

"A férfiasság nem feltétlen a külső. A külső csak kisugározza a belsőt.

Nem kell szteroid, de legyen erős vagy sportos, ilyesmi."


Tehát ha valakinek nem szép az arca attól még lehet jó kisugárzása?

És aki nem erős és nem sportos annak nem is lehet barátnője?


ma 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Mert te azt látod, hogy csak sportos pasiknak van barátnője? Akkor már sajnos kihaltunk volna kb…

Amúgy szerintem is legyen sportos egy férfi. A puhosság gyengeség. De nőknél is, én világ életemben sportoltam és a pasijaim is.

ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"És aki nem erős és nem sportos annak nem is lehet barátnője?"


Na, ezt pl az adott idézetből mégis hogy szűrted le? :D Még csak hasonlót sem mondott.


A kisugárzást amúgy adom. Hiába vagy kib*đzva, ha közben félős vagy, görnyedt lesz a tartásod aztán.. annyi is volt, szarul fogsz kinézni. Ha visoznt rendben vagy önmagaddal, az bőven ellensúlyozza a kevésbé díjnyertes külsőt.


Az izmos rész meg külön van sztem az első mondattól. És amúgy abban igaza van: legyen erős a csávó. Ha kell, fel tudjon emelni a saját testtömegének megfelelő súlyt legalább egy kis időre. De ehhez nem kell különösebben izmosnak lenni.

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A lányról mi a véleményünk, vagy arról, amit gondol?
ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Osztom a lány véleményét.

1-es, milyen sportokat űzöl?

ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pl jason statham filmeket láttál?
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Az a véleményem, hogy ellentmondásos hiszen azt írja, hogy nem minden a külső mégis a külsővel jött elő. A sportos alkat egyáltalán nem belső tulajdonság. Buta, de ha neked az nem baj és tetszel neki hajrá.
ma 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

„A férfiasság nem feltétlen a külső.”

Viszont része, de azért az első benyomás sosem elhanyagolható a nők számára se.

„A külső csak kisugározza a belsőt.”

Attól függ, hogy mire gondolt a költő. Arckifejezés, testtartás, viselkedés / ruházat, stílus, testi adottság? Az első csoportra még igaz, a másodikra már nem biztos.

„Nem kell szteroid, de legyen erős vagy sportos, ilyesmi.”

Magyarán legyen olyan étrenden és legyen annyi szabadideje, amiből ki tudja hozni ezt a külsőt.

A lány véleményében semmi csoda nincs, hiszen minden ember úgy lett programozva, hogy a számára megnyerőnek számító külsőhöz pozitívabb belsőt tulajdonít. Ezt nevezhetnénk előítéletnek is, ami a világ legtermészetesebb dolga.

ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az arc sokkal fontosabb, mint a test. Én szerettem már bele férfi arcba, míg egy jó testbe még sosem. Egy jó test semmit nem ér, ha nem párosul helyes/szép arccal. Ott van például Timothee Chalamet. Az arca gyönyörű, a teste olyan semmilyen mégis durván sokan odavannak érte. Én is.
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

#8

Nekem meg mindkettő kell. Tetsszen az arca és teste is. Nem alkuszok meg.

ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Timothy tököm tudja tovább nekem egyáltalán nem jön be. És fontos az arc és test.
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!