Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, ha legjobb baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ha legjobb baratotok rosszat mond egy lányrol, de ti mast tapasztaltok a lanyrol, akkor is adtok baratotok velemenyere?

Figyelt kérdés
25 eves no vagyok es a fiuk gonoszak, az egyik volt baratom nagyon rossz dolgokat mondott rolam szakitas utan, hogy konnyelmu vagyok, meg fuvel faval lefekszem, mar allitolag gruppenben is voltam. De ez nem igaz, keson kezdtem, nem volt tul sok baratom, es az a par is kihasznalt. Nem vagyok az aki hetekig var a szexxel, de nem volt egy ejszakas kalandom. A mostani fiu, akivel randizgatok, neki egy kozeli baratjaval egyszer egyutt filmeztunk, es iszogattunk, de vegul vissza utasitottam. Ez a mostani fiu meg folyton tesz fel utalo kerdeseket, amikre arra koveztettek, hogy el vagyok beszelve. De ha ezt tapasztalja, hogy nem vagyok olyan mint a hirem, akkor rajon, hogy a fiuk a visszautasitas miatt mondtak ezt azt?
2016. jan. 3. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Exek szavára soha nem adunk!!


Ettől függetlenül én is jártam úgy, hogy sráccal randiztam, és az exem betalálta a hülyeségeivel (amik nem igazak, itt is volt gruppentől kezdve aztán minden...), és a srác még elhívott egyszer sétálni, hogy "beszélnünk kell", aztán elmondta, hogy miket hallott meg hogy kitől, és hogy neki elment a kedve. Nem is az, hogy elhiszi, de ottmaradna a gondolatai között és inkább nem szivatja magát. Elfogadom, ha őt zavarja... Annyira nagyon úgysem tetszett, csak ismerkedtünk, ebben a fázisban még számít.


Kapcsolatban már nem, ott már mondhat amit akar.


Tényleg a személyiségétől függ, de ha van egy kis esze, akkor utánakérdez másnál is vagy simán ignorálja...

2016. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem adnék.
2016. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RRR ***** válasza:

én senkinek se hiszek ilyen ügyben

csak a

saját benyomásaimnak


legalább megtudod,mennyire befolyásolható a fiú(d)

2016. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Senkinek sem hiszek semmit, sem ebben a témában sem másban.

Az élet már ezerszer bizonyította hogy abban higyjek amit látok és amit én megtapasztalok. Én tudom mi a jó nekem, amit más lát lehet neki teljesen normális, nekem viszont visszataszító és zavaró. Még a legjobb barátom véleményét sem veszem készpénznek soha!

2016. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!