Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy olyan lányról, aki már annyira el van keseredve, hogy megegyezés alapján házasodna?

Figyelt kérdés

Még nem 30 éves, csak közelíti.

Családot, gyereket szeretne egy olyan férfival, aki hűséges típus és szintén családot akar.

Nem szeretne már éveket várni a lánykérésre, pár hónapos ismerkedés után, már szeretné felépíteni a közös életét a választott férfival.

Házias, szívesen főzne a férjére, szeretne gondoskodni a kis családjáról mint igazi feleség és anya.

Nincsenek extra elvárásai külső terén, csak normál súlyú, lehetőleg nem dohányzó, családcentrikus legyen a férfi.


Miért akarja ezt egy nő közel a 30-hoz?

Sok évnyi magány, és személyiségfejlődés után egy boldog életet szeretne, amiben nem fél kompromisszumokat kötni azzal, aki egy kicsit is megtalálja benne a lelki társat.


Mi a véleményetek erről?



2020. okt. 18. 13:21
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
33%

Azt, hogy nagyonnemnormàlis.


Mondjuk majd jön pàr jelentkező, aki beveti a nyitott hàzasságot, hàtha...

2020. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
És? Miért nem keres kanit?
2020. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Az a véleményem róla, hogy felelőtlen, meggondolatlan döntés lenne.

Nagyobb eséllyel válhatsz a gyerekeit egyedül nevelő lerobbant anyukává, mint boldog családban élő emberré.

Az embereket olyan szinten kell ismerned, hogyha ránézel valakire, már megtudd mondani ki ő, mennyire vagytok kompatibilisek és mire számíthatsz tőle.

Volt olyan ismerősöm, aki 35 évesen megismert valakit és azonnal családot alapítottak, de ez nagyon kockázatos egy ismeretlen emberrel, akivel nem éltek együtt évekig.

2020. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Te vagy ez a nő vagy ismersz ilyet? :)
2020. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel nincs gond, csak peches szegény, hogy eddig nem talált olyat, aki alkalmas lenne családalapításra.

Bár, nem hiszem hogy a kapkodásnak jó vége lenne.

2020. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Valamint ez a sorod elég önbizalom hiányosan hangzik:

"nem fél kompromisszumokat kötni azzal, aki egy kicsit is megtalálja benne a lelki társat." - Szinte bárkiben megtalálod egy kicsit a lelki társad, de ez semmire sem elég. Stimmelnie kell a szexuális igényeiteknek, a szeretetnyelvnek, az érzelmi támogatás adása és remélése módjának, a gondolkodásmódnak.

2020. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez elég szánalmasan hangzik. Elég nagy bátorság erre gyereket vállalni. A pasi is defektes aki belemegy ilyenbe...
2020. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
A férfi, aki ebbe belemegy, le fog uralni téged, mert egy narcisztikus, egoista, érzéketlen, domináns ember lesz, aki egy befolyásolható házi cselédet akar, hogy ne neki kelljen ebédet főzni, mosogatni és ilyen szar dolgokat csinálni.
2020. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%

"Stimmelnie kell a szexuális igényeiteknek, a szeretetnyelvnek, az érzelmi támogatás adása és remélése módjának, a gondolkodásmódnak."

Meg még minek? :D

Mi a férjemmel fél év ismeretség után összeházasodtunk. A nászéjszakán szexeltünk először. Köszönjük, tökéletesen működünk együtt az ágyban. Én picit szenvedélyesebben szeretem csinálni, mint ő, de felnőtt emberek vagyunk, tudjuk egymás felé kommunikálni az igényeinket. És tudunk változni is a másik kedvéért, ha kell. A közös szeretetnyelv sem szükségszerű. A férjem szeretetnyelve a testi érintés, az enyém a minőségi idő. Nem az a lényeg, hogy ugyanaz legyen, hanem hogy megtanuljuk beszélni egymás szeretetnyelvét. A gondolkodásmódnak valóban stimmelnie kell, meg a közös világnézetnek, de ez már a legelején kiderül úgyis.

2020. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

9# Igen, többnyire ezekből a "jóvanazúgy', majd lesz ahogy lesz, mit kell ezen annyit gondolkodni" hozzáállásból fakad az a tény, hogy a házasságok 90 százaléka válással végződik.


Én pl nem tudnék bárkivel együtt lenni, mert egész életemben egyedül voltam, ezért mindennél jobban vágyom arra, hogy valaki megértsen és egymásban találjuk meg a menedéket, a szórakozást, a fejlődést.

Nem vagyok kompromisszumképes és alkalmazkodó azokon a területeken, ahol egész életemben hiányt szenvedtem, mert ha megalkuvó lennék, akkor a boldogságra, elégedettségre esélyem sem lenne.

Az pedig senkinek sem lenne jó, ha én máshová vágyakozom állandóan.

2020. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!