Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miről beszélgessek lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek lányokkal egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

Félén, visszahúzódó típus vagyok. Élőben nem tudok ismerkedni. Akiket ismerek ők vagy csak barát katergória vagy nem az én korosztályom.


Vettem a bátorságot és felmentem egy társkeresőre. Írtam is pár lánynak, hogy szívesen megismerném őket.

Páran vissza írtak, de fogalmam sincs, hogy mit írja nekik.

Élőben ha van egy új kolléga, vagy egy barátom ismerősét, barátnőjét "kell" megimsernem, akkor élőben más. Írásban nem tudom mit írjak.


Van valami ötlet?


ma 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Ráfogsz jönni hogy nem elég velük csak simán beszélgetni, emellett még érdekesnek és viccesnek is kell lenned, ja és emellett még finoman nyomulnod is kell!


pl ha elkezdesz velük az időjárásról beszélgetni, hamar azt fogod tapasztalni hogy egyszer csak nem írnak vissza. :D

ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

#1 Na sikerül kétszer beletennem válaszomba az emellett szót ami miatt most jó hülyén hat az egész... :D


Sebaj ennek örömére mindenkinek szép melleket ma estére.. :D

ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Sajat magukrol.
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"Írtam is pár lánynak, hogy szívesen megismerném őket.


Páran vissza írtak, de fogalmam sincs, hogy mit írja nekik."


Megismernéd őket. (Gondolom, csinikék.)


Akkor kérdezz olyat, ami alapján megismered őket. Kuurva nehéz ezt a logikusabb (???) nemnek ezt összeraknia fejben.

ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!