Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek és beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek és beszélgessek társkeresőn, nekem azt hiszem nem megy?

Figyelt kérdés
Nem nagyon találkozom emberekkel, szóval csak az online (tinder, bumble, jelenleg ezeket használom) ismerkedés marad egy lehetőségnek. Csak azt húzom jobbra, aki kicsit is szimpatikus a kép és/vagy leírás alapján (szóval nincsen sok matchem sem), viszont a beszélgetés számomra valami kínkeservesen megy. Volt, aki pl. rögtön azzal kezdett, hogy milyen lenne számomra az ideális randi... én meg erre úgy hirtelen nem tudtam mit írni, sosem gondolkoztam ilyenen, sosem voltam randin, nem tudom, furcsa volt és visszaírtam, de tök gáznak éreztem és végül nem is lett belőle semmi. Valakivel ilyen alap dolgokról beszélgettünk pl. ki mit csinál, ki mit tanul stb. és olyan műnek, erőltetettnek tűnt. Viszont igazából attól is tartok, hogy élőben találkozzak velük, mert még kvázi idegenek. Szóval nem tudom, lehetséges, hogy ez az online ismerkedés nem nekem való. Soha nem volt még kapcsolatom, nem voltam még randizni stb., szóval semmilyen ilyen jellegű tapasztalatom nincs is (míg a korosztályom többségének van) és lehet emiatt is megy nehezebben. Plusz a vírus miatt is március óta mondhatni "kimaradtam az életből", szóval elég régóta nem voltam emberek között, nem nagyon beszélgettem másokkal stb., lehet ez is számít. A lényeg az, hogy nem tudom hogyan tudnám picit könnyedebbé tenni ezt a folyamatot, hogy jobban menjen. 21/L
2020. jún. 22. 04:13
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Egy merő probléma vagy.
2020. jún. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
96%

Ennyi marhaságot!

Hogyne lenne idegen, ha első randit akarsz és neten kívül máshogy nem ismerkedsz?

Az, hogy hány match van, az mindegy, a szerelemhez 1 elég bőven,de hát ugye elsőre tinderen ismerkedni, nem tudom....

2020. jún. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorlással tudod könnyebbé tenni. Minél több emberrel beszélgetsz, minél több randin leszel túl, annál könnyebben fogod kezelni. Következő partnerednél már könnyebben meg tudod fogalmazni, milyen egy ideális randi.
2020. jún. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagy elég értelmes ahhoz, hogy beszélgetni tudj. Van ilyen, főleg nők körében. Nincs ezzel baj, csak ugyanilyen férfit kell keresned.
2020. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Túlságosan is rágörcsölsz az egészre, és ahogy végigolvastam a mondókádat, gyakorlatilag minden mondatod tagadás, "negatívum". Azzal nincs baj, hogy nem vagy tapasztalt, azzal sincs, hogy a beszélgetés nem megy gördülékenyen, szerintem szorongásaid vannak a vélt "lemaradásod" miatt. Viszont: ahogyan előttem is írták, gyakorlattal tudod fejleszteni magadat és a készségeidet. Jó, nyilván ha rákérdeznek, hogy milyen az ideális randi, az nem az első üzenetbe való téma, de az alapvető dolgokról (tanulás, munka stb.) jó beszélni. Egyszer ki kell végre lépned a komfortzónádból, mert ha nem fejleszted a készségeidet, nem találkozol senkivel, akkor ugyanazon a szinten fogsz megrekedni, ahol most vagy. Ha a zárkózottságodnak van valamilyen oka, azt lehet, hogy érdemes szakemberrel körbejárni, mert minél idősebb leszel, annál nehezebb lesz kitörni ebből az állapotból, annál jobban szégyellni fogod a tapasztalatlanságodat, és csak még jobban be fogsz zárkózni.
2020. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam, hogy kevés matchem van, mert számomra ez probléma lenne. Csak szimplán megválogatom, hogy ki az, aki egyáltalán ténylegesen szóba jöhetne és ezt követően nyilván nem lesz sok lehetőségem.

Nyilván az is egyértelmű, hogy idegenek vagyunk egymás számára és ahhoz meg kell ismerni egymást, hogy ez ne így legyen. Viszont nekem ez furcsa és nem megy gördülékenyen, könnyen és igenis tartok tőle. Én még soha nem használtam ilyen appokat, vagy úgy egyáltalán soha nem beszélgettem ismeretlenekkel a neten, nem is találkoztam még így senkivel, tehát az egész teljesen új még számomra.

Azt nem gondolom, hogy nem lennék elég értelmes...

2020. jún. 22. 10:33
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Természetesen valahol el kell kezdeni,nyilván fura elsőre, de majd jobb lesz,először azt kell eldöntened mit is akarsz tulajdonképpen, milyen kapcsolatot, de az sem baj, ha egyelőre csak írogatsz.
2020. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!