Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbíznál egy hamis dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznál egy hamis dolgot viselő emberben?

Figyelt kérdés

Pl. sok nő hord hamis táskát, sok pasi hamis órát, sőt, láttam Chrysler 300C autót Bentley márkajelzéssekkel, Budapesten!


Aki ebben is hazudik magának is, meg a környezetének, az milyen alapon vár el bizalmat saját maga iránt másoktól, párkapcsolati téren?


(NE! Ne írd le az ingatlanos srác nevét! Nem ő a téma. Nem CSAK, ő a téma.)



ma 02:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked azért komoly becsípődésed van a megjelenést illetően...

Ha valaki azért hord hamisítványt, hogy "menő" legyen, az szerintem nagyon gáz. Nem a bizalom miatt, nem hiszem, hogy azzal olyan mélyen összefügg, hanem a "ki vagyiság" miatt. Ha minden pénzét eredetire költi, hogy menő legyen, nekem az ugyanolyan gáz.

Ha azért márkahű valaki, mert tényleg azt hiszi, hogy az számít a minőséget, kényelmet tekintve, azt el tudom fogadni, bár nekem az is súrolja a sznobság határait.

De az attól leszek valaki, hogy a táska Louis Vuitton, meg az autó BMV, Merci, vagy akármi a nagyon menő most, meg az óra x márka, az valahol 16 éves korban még oké, afölött kellemetlen.

Ha valakinek a külsőségek, a villantás, a nagyot mondás ad önbizalmat, az szerintem szánalmas.

De, nem vagyunk egyformák, biztos van, akinek meg ez a vonzó.

ma 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De miért hazudna? Mindenkinek azt mondja, eredeti a táska?
ma 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább csak gáz. Hazugság akkor lenne, ha azt mondja rá, hogy eredeti.
ma 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!