Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi hajtja a túlpörgős férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hajtja a túlpörgős férfiakat,akik mindenkivel nagyon bizalmasak, és észre sem veszik ha hamis jeleket küldenek egyee nőknek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 8. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen a természetük, a nőnek is fel kell fogni, hogy az ilyen férfiak mindenkivel így viselkednek és egyértelművé teszik ha mégis bejön, nem jelekkel jeleznek.
2023. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik szeretik ezeket a tisztázatlan viszonyokat. Flörtölgetni, meg nyitva hagyni a kiskapukat. Én nem szeretem az ilyen összezavarós embereket.
2023. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy közben van nője.
2023. jún. 8. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, az pláne ganéság. Ne foglalkozz vele.
2023. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy te érted félre ezeket a jeleket? Ismerek olyan férfiakat akik mindenkivel kedvesek, elbeszélgetnek bizalmas dolgokról is akár idegenekkel is de nem kapcsolatot keresnek vagy kósza numerát csak szimplán ilyen a természetük.
2023. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy félre értem.De azért értem félre mert van mit félre érteni. De higyha nem akar semmit akkor tegyen arról, hogy ne értse félre a másik.
2023. jún. 8. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is van ilyen kollegám. Minden, értsd minden nővel ugyan úgy bizalmaskodik, bókol, van nője, gyereke, a nőknek meg kell értenie, higy nem akar semmit. Amúgy mivel tudom, hogy résztvett erotikusabb munkában is pénzért, én úgy gondolom, hogy sérülhetett benne, és azért csinálja a flörtölgetéseket is, mert így szívja meg az egóját. Decez önértékelési probléma. Nem a többi nőről szól az udvarolgatás, hanem csakis róla, és mindenhol előadja. Nekem is kellett pár hét, mire rájöttem, hogy nem kellek én neki ám, az ember hamar helyrerakja magában, hogy hogy kezelje.. csak lazán, S mivel ennyire száll virágról virágra, még kötődési problémát is sejtek.
2023. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!