Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatal férfiak hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal férfiak hatalmas szüzességi/incelségi aránya nagyban hozzájárulhat Európa iszlamizálódásához. Nők ti nem aggódtok?

Figyelt kérdés

Pár éves kutatás bizonyítja, hogy a nyugati 18-30 közötti fiatal férfiak 27%-a szűz, incel, szerintem ez azóta nőtt is. Ez a fiatal férfi társadalom több mint 1/4-e. Mint egy fiatal incel közülük, ennek okaiba sajnos jó belelátásom van. Az egész kamaszkorban kezdődik. Míg régen a társadalom szigorúbban vette az öltözködési etikettet, mamár a torz social media kultúra miatt a lányok erős többsége egyszál haspólóba, topba, nagyon rövid feszülős gatyába, modern sminkbe, stb-be megy iskolába, és ez miatt egy tök átlagos kinézetű lány is hatalmas figyelmet kap ott, és vagy 100-an írnak rá. Folyamatosan dícsérik őket, a legjobb fiúkat megkapják, és ennek köszönhetően nő az ego, és kialakul egyfajta felsőbbrendűségkomplexum, istenkomplexus, nagyrészük ebben a korban veszíti is el. A fiúk esetében teljesen más a helyzet, nekik nincs lehetőségük kirívóan öltözködni, ha edzenek is nem mehetnek póló nélkül iskolába, az arcuk hibáit se takarhatják sminkkel, a társadalmi normák szerint nekik kell kezdeményezőnek lenni, keményen próbálkozni, de ugyanakkor már egy átlagosan kinéző fiút is rengeteg elutasítás ér még vele azonosan átlagos lányoktól is, rosszabb esetben meg még el is terjesztik róla, hogy egy nyomulós perverz, még akkor is, ha szerény kedves beszélgetéssel közeledik.


Felnőttkorba ez csak tovább fokozódik, míg a fiatal csajok rengeteg élettapasztalattal, emlékkel, önbizalommal lépnek be a felnőttkorba, addig a fiatal férfiak közül jóval többen csak kudarcokkal, elutasítással, 0 élettapasztalattal, szüzen eleve kudarcra ítélve. Sajnos ma már hatalmas hedonizmus kultusz uralkodik, a fiatal nők a figyelemnek köszönhetően a legjobb palikat váltogatják, nem akarnak komoly kapcsolatot, se családot, szociál-darwinista nézetek alapján 10-es skálán pontozzák a férfiakat, ha egy kicsit csúnyább, nyomibb, nem éppen divatmajom csávó hozzájuk is mer szólni, azzal gyakran bunkóznak, lepattintják, kigúnyolják, alsóbbrendűként vagy perverzként kezelik. A mai fiatal társadalom (a 3/4) alapból diszkriminálja azokat akik legfeljebb 20 éves korukig nem veszítik el a szüzességüket, a média meg az inceleket kb kollektíven szélsőjobbos nők ellen dzsihádot kiáltó vadállatoknak ábrázolja, holott valójában azt az ellenkező nem dönti el, hogy kiből lesz incel és kiből nem, nem pedig az ember világnézete. Az inceleknek a barátkozás is probléma, mivel a sikeres férfiak gyakran szeretnek a nőkről és a sikereikről beszélni egymás között, egy incel meg ehhez sokat nem tud hozzáadni, ezért baráti kapcsolat a legtöbbször sikeres és sikeres férfi között és incel és incel között alakul ki, és a legtöbbször csak egymást erősítik meg, és hajszolják egyre mélyebbre a nihilbe. A fiatal férfi társadalom 1/4-e nem tudja megtalálni a közös hangot a 3/4-el. Sokan már kora 20-as éveikben feladják teljesen a párkeresést, magukba zárkóznak a 4 fal között, akár öngyilkosok is lesznek, vagy elköltöznek szegényebb országokba, ahol előnyre tesznek szert Európaiként.


Ugyanakkor van egy kis bökkenő, ugyanis az Európába bevándorolt több 10 millió muszlim meg egyéb afrikai/ázsiai migráns nem éppen olyan kultúrából jött, ahol a nők csak úgy lekezelhetnek férfiakat csak mert nem tetszenek nekik, kirívóan öltözködhetnek, váltogathatják a legjobb csávókat, éppen ellenkezőleg a férfiaknál elfogadott a poligámia akár tetszik, akár nem, és ráadásul nekik nagyobb motivációjuk is van arra, hogy itt Európában megházasodjanak, hogy itt alapítsanak családot, hogy ide járassák a gyereküket iskolába, hogy jobban idekötődjenek és egy esetleges szélsőjobbos választási előretörés esetén nehezebben legyenek deportálhatóak, kontrollálhatóak, röviden jobban szaporodnak. Félreértés ne essék, én nem idealizálom az ilyesfajta hozzáállást, hiszem, hogy férfi és nő egyenlő, és egyenlőnek kell lennie, ugyanakkor a mai társadalomban a nő érezhetően egyenlőbb lett hivatalos adatok alapján is, és ezt sem tartom helyesnek. A fiatal fehér nyugati vagy hosszú generációk óta nyugaton élő színes férfi társadalom 1/4-e szűz, incel ami sok millió embert tesz ki, és ezt már nem lehet letudni annyival, hogy gyökerek, nem ápolják magukat, nem edzenek, nem mennek oda elég nőhöz, stb, hiszen ez egy kiterjedt probléma. A kormányoknak ezt a társadalmi válságot meg kéne oldaniuk, pl már fiatalkorban minőségi párválasztásra taníthatnák az embereket illetve a belső értékek fontosságára, az etikettbe beleivódhatna, hogy a beszélgetés lehetősége a csúnyább embereknek is jár, visszaszoríthatnák ezt a hatalmas hedonizmus kultuszt, betilthatnák a tiktokot, és állami pénzen szervezhetnének társadalmi rendezvényeket, ahol esetleg a sikertelenebb fiatalok is ismerkedhetnének, mert ha ez így megy tovább, akkor a fehér ember tényleg kisebbségben lesz Európában, és nem a liberális politika miatt, hanem ironikus módon a saját szociál-darwinizmusa, árjakultusza, materializmusa miatt, aztán majd kirívó öltözett helyett lehetne csuhába járni. Félreértés ne essék, én nem vagyok migránsoktól rettegő sem meg széljobbos fajvédő sem, csupán elgondolkoztam egy jövőképen, és főként fiatal nők véleményére lenné kíváncsi, meg arra, hogy aggaszt e ez titeket, de igazából bárki véleményét szívesen várom.



tegnap 17:23
 81/102 anonim ***** válasza:
76%

90-es évek végén voltam kamasz,most 40 vagyok.Akkor is járt mindenki fodrászhoz,sok lány kozmezikushoz.Ruhánk nem volt annyi,de haspólót,csipőnadrágot,holdjarót hordtunk.A mostani lányok vegyesen öltöznek.Sokszor csak a bő pulcsit meg nadrágot látom,a gyerek eltűnik benne.Én merek kezdeményezni,de a legtöbb pasi megijed ilyenkor.

Adtatok olyan élettapasztalot,ti férfiak nekem,hogy csak azt erősitette,mekkora patkányok vagytok.Pedig én sem vagyok egy szent,vagy olyan jó ember.De annyi mocskot,amennyit egy férfi a nőre tud zúdítani,hagyjuk.

Régen is ugyanez volt,mint most.Akkor is volt menő fiú,menő lány.És ami meg érdekes,sose fizettem randin,se más lány,mégsen csak azért hivtak,hogy potya p.ina legyen.Mostanában meg elvárás.

tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 A kérdező kommentje:

74

Ja igen, biztos minden beszélgetésemet úgy indítom, hogy hé én egy frusztrált incel vagyok a gyakorin, amúgy meg semmi olyat nem írtam ami megbotránkoztató vagy gyűlölettel teli lenne... csupán más élettapasztalatok alapján máshogy látom a világot. És igen gáz sorsokat összehasonlítani, a belső fájdalom nem úgy működik, hogy neked van egy x problémád amivel életedben szenvedsz és nézel sok embert akinek másik problémája van akikről azt mondják nekik rosszabb. Az ember a saját és a sajátjához hasonló fájdalmakat érez át elsősorban, az együttérzés így működik, pl te is 0 empátiát mutatsz egy ilyen incel felé, úgy én is sok szegényebb ember életét sokkal boldogabbnak látom a sajátomnál. Sokszor kívánom én is, hogy születtem volna valami csóró helyre, ahol mindig együtt lógnak az emberek, és butábbnak, hogy könnyen beilleszkedjek a társadalomba. Dostoyevsky is megmondta, az okos és jószívű ember örökké szenved a primitív társadalmakban.

tegnap 22:21
 83/102 anonim ***** válasza:
86%

Nem aggaszt és továbbra sem fogunk nem vonzó pasikkal dugni, kapcsolatba lépni.

Szívesen.

tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 A kérdező kommentje:
De akkor ismerd el, hogy kicsinyes életforma vagy, akinek az anyag számít a belső helyett, és ne legyél vérig sértődve, mikor az ellenkező nem mást mer állítani.
tegnap 22:23
 85/102 anonim ***** válasza:
76%

#82

Nem kell kimondanod, hogy frusztrált vagy. Ez érződik, látszik az emberen. Ahogy néz, ahogy beszél, ahogy mozog. Gondolom te is tudod, hogy a barátaidnak milyen kedve van függetlenül attól, hogy mondott-e bármit is. Alapvető szociális és kommunikációs képesség.


Te nem vagy jószívű ember. Amolyan fröcsögő módon írsz másokról, sok minden vagy, de jó nem. Semmit sem ártottak neked (mert nem tartoznak neked a társaságukkal), mégis hányingerkeltő módon írsz róluk.

tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
76%
Akinek gondot okoz a forrásmegjelelölés, annak ne is legyen csaja. Nem érdemli meg.
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 A kérdező kommentje:
Ez a hozzáállás olyan, mint amikor látsz egy filmjelenetet amiben egy karakter nem úgy viselkedik, ahogy az neked tetszik, és rögtön eltitulálod valami gonosztevőnek.
tegnap 22:29
 88/102 anonim ***** válasza:
83%

#87

Te pontosan ezt teszed azokkal a lányokkal és fiúkkal, akikről írsz. Legjobb esetben is csak felszínesen ismered őket, de olyan utálattal írsz róluk, hogy az már nevetséges.

tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 A kérdező kommentje:
Pontosan mit is írtam utálattal?
tegnap 22:33
 90/102 A kérdező kommentje:
Mármint olyan emberkről akiket nem ismerek, a saját környezetemben is előforduló sztereotíp emberekről valóban negatívan írtam.
tegnap 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!