Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek ha nem szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek ha nem szeretek szórakozóhelyekre járni és nincs hatalmas baráti társaságom?

Figyelt kérdés
Akik hasonló beállítottságúak nekik hogy megy az ismerkedés? Közel 25 évesen nem tudom hol is lehetne
jún. 18. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek hobbijaid, hogy az azokhoz köthető közösségekben ismerkedj?
jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mik ezek a hobbik amúgy?
jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha elég jól nézel ki ÉS (ez fontos!) tudsz magadról vagy lehet rólad nagyon jó fotókat készíteni, akkor neten. Ellenkező esetben max a vakszerencsében bízhatsz...
jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Randimaskepp.hu
jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Próbálkozz itt-ott és majd bejön
jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Konditermet próbáld, esetleg köredzés. Én azt tapasztalom, itt biztosan találni 20-25 éveseket. Más helyet még nem próbáltam, mert csak 2 éve van saját keresetem és nem sok szabadidőm. Eddig meg nem engedhettem ilyesmiket meg magamnak.
jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Könyvtár, bolt, park, ....
jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Sehol igazából. Ha jól nézel ki neten. Ha átlagos vagy akkor ismerősi körből tudsz válogatni. Ha egyik sincs meg, tehát se ismerősök, se jó külső akkor nyugodtan feladhatod, maximum ISZONYAT nagy szerencsével találkozol valakivel akit érdekelsz.

Nyilván mindez ha férfi vagy.


Nőként bárhol, bármikor tudsz ismerkedni, de a legegyszerűbb társkeresőzni. Végtelen opció közül válogathatsz, csak legyél igényes magadra és ha komoly kapcsolatot akarsz ne hagyd átverni magad. Erre jó megoldás, ha nem csak a top 1%-nak adsz lehetőséget, mert gondolom te sem top1%-ba tartozó vagy.

jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

A Havervagy programoknak nézz utána. Vannak képek is rendezvényekről. Kulturált, normális, beszélgetős programok.

Nem vagy egyedül, a többi résztvevő sem ismeri egymást, tehát az, hogy csak ránézel nem nagy áldozat. Nem társkeresésre van kihegyezve, felfoghatod társasági programnak is. Ja, és ez nem szórakozóhely. Teljesen más.

jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!