Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy manapság szinte sehol nem lehet ismerkedni ha nincs hatalmas baráti köröd/társasági èleted?

Figyelt kérdés
Netes társkeresésen kivül lehetetlennek tűnik.
júl. 20. 08:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
82%

Akadozás miatt.

Random sztorik is pl hogy odajon egy férfi segit valamiben (pl latta hogy nem birom kinyitni az udítőt erre elkérte meg ilyenek)aztan kifújt a téma meg a kontextus..


Vagy volt aki szintén kávézott reggel a boltnál mint én, mikor megittuk elkérte a poharam hogy kidobja nekem. Mondtam mosollyal, hogy köszi, es erre ment tovább. Es ennyi.


Meg kb millio meg egy ilyet mesélhetnék.

De aranyos a kutya bla bla bla es megy tovább mindenki.


Vagy ha meg is csillan nekik hogy kapható lennék akkor meg egyből megy a lenézés, hogy egy nő aki idegenekre tapad. Volt aki elhivott valamire es mikor igent mondtam kiröhögött..

júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
28%

Vagy nem egy pasi el van hűlve les a kocsibol mototról belassít mellettem rám mosolyog, én vissza, aztán otthagy.


De pl amikor szilveszterkor osszevesztem a barátommal es egyedul kóboroltam az utcán hogy na akkor mist kivel bulizzak igy hirtelen mert nem akarok hazamenni sírni, egyedul egy c.ganyhaz mellett kint álló pasik szálltak csak rám hogy nini egy nő egyedul az utcán szulveszterkor gyere be hozzánk!

(De majd egyedul magyar nő létemre bemegyek egy "c.gánylakodalomba"...de egyetlen egy magyar srácok vagy haveri körök vagy járokelök senki nem kapott azon az alkalmon sem pedig eleinte mentem mindenhova ahol emberek vannak keresni vmi ismerőst vagy bármi is. És aznap csak ezért békultem ki a rohadt exemmel. Kínomban csak mert nem akartam otthon egyedul bőgni szilveszterkor es semmi de semmi másért.)

júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 October15 ***** válasza:
73%

1.: Az utolsó 2 sort leszámítva ezt én úgy hívnám, hogy normális emberi interakció. :D Nem mindenki ismerkedési szándékkal akar segíteni a másiknak.


A kutyás mondjuk vicces tud lenni. :D Manapság rohadt ritka a skótjuhász úgyhogy ha látok egyet-egyet akkor az nyilván érdekel, valamiért a nők mindig azt hiszik hogy az érdeklődés nekik és nem a kutyájuknak szól amíg nem tisztázom, hogy no-no csak skótjuhászokon fetrengve nőttem fel és baromira hiányolom őket. :D

júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
14%
Szoval talán 1-2 óráig voltunk szakítva..de kesobb is elmondtam es mindig neki hogy aznap amikor kidobtam az soha nem fog változni mindig is ha vele vagyok ha nem úgy gondolom hogy az igenis helyes döntés volt es ez nem fog bennem változni soha. Ha huzzuk is mint egy rétestásztát ha nem is.
júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
17%
3. De pl a kávés ismerkedett volna mert annak is megörúlt hogy arra lakom amerre ő(pár szót váltottunk csak), de semmi hanem azt várta hogy én kezdemenyezzek. De mist az hogy néz ki hogy lemegyek kávézni erre meg pasik telszámát lakcímét kérem el vagy még randit is? Még a csávó elott is..
júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
26%
Vagy a kalandparkos csávó is. Állandoan les jön utánam keresi a társaságom váltunk pár szót, kert vilna fejfájáscsillapitot is, aztan elkoszonok megyek mert végeztem, ő meg visszakoszon es ennyi, nem több. Ilyenkor álljak meg hogy amugy a számod?
júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
34%
Mert a többség rohan,nem az utcán akar ismerkedni,még ha jól is néz ki a másik, akkor is sokan zaklatásnak veszik. Lehet, h akadnak páran akik örülnének neki, de ilyen szituban a legynagyobb esélye az elutasításnak így nem kockáztatnak.
júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
28%
Ja meg eladopasi. Belépek megörul nekem es megszólal: ilyen gyönyörü vevője is ritkán van. Megkoszonom, megdicsèrem en is őt hogy tokjó a sapija vagy bàrmi, aztán kiszolgál megkoszonom szivesen es szia es megint ennyi🤣
júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
73%

Rendben, az életed egy csődsorozat, de hogy jön ez a témához?


@Kérdező, ha nincs nagy baráti társaságod, akkor csatlakozz egy érdeklődésednek megfelelő csoporthoz, kezdj új, nem magányos hobbiba, vagy ismerkedj a neten.

júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 October15 ***** válasza:
66%

5.: Te akartál ismerkedni velük? Ha igen akkor equal rights equal fights. :D

Nyilván ha ők mindenképpen akarnak ismerkedni veled akkor kérjék el a számod vagy valami, ha meg téged érdekel valaki akkor kezdeményezz könyörgöm 2024... :D + Idk ha valaki tőlem elköszön akkor úgy veszem, hogy a beszélgetésnek vége.

júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!