Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy manapság szinte sehol nem lehet ismerkedni ha nincs hatalmas baráti köröd/társasági èleted?

Figyelt kérdés
Netes társkeresésen kivül lehetetlennek tűnik.
júl. 20. 08:16
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
80%

20

Szerintem nem arra mondta, hogy kétségbeesett vagy. A 21. században egy normális férfi már nem rökönyödik meg attól, hogy nicsak, a nők is nyitottak az ismerkedésre.


De az tényleg nem normális basszus, hogy minden full random interakció kapcsán benned az ismerkedés vágya merül fel. Ez tényleg kicsit beteg.


Ugyanígy beteg, amikor egy pasi hiszi azt, hogy ha egy nő a legesleghalványabb figyelmet szentlei neki 4 másodpercig, akkor isnerkedni kell.

júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem viszont 17-es nincs tisztában a mai helyzettel.

Jelenleg is egy strandon üldögélek, egy úszásoktatásra járónak vagyok a kísérője/fuvarosa, várom, hogy végezzen. Nő vagyok, egyedül, és úgy helyezkedtem el, hogy azért nincsenek szorosan mellettem, így megközelíthető vagyok anélkül, hogy "közönség" előtt kellene "beégni". Tehát adott a lehetőség. Figyelek, keresném és tartanám a szemkontaktust. SEMMI! 😔 És ez már nem az első szombat meg vasárnap lesz, amit itt, így töltök.

Az van, hogy idegenek nem foglalkoznak egymással. Nem csak boltban, hanem ott sem, ahol "lehetne".

júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
0%
Fel se merul az ismerkedés vágy te beteg.
júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
34%

Az van, hogy a mai pasik többsége töketlen és mulya. Elvannak a steril online világban, a valós élet nekik idegen, addig rendben hogy egy kis jópofi egy nővel, de utána tehetetlenek. Az összes barátnőm ezen az állásponton van! Egyszerűen az van, hogy télen a koripályán is csak figyelik őt, de egy épkézláb "bátor" férfi sincs aki venné a bátorságot és egy akármilyen szöveggel odamenne hozzá. A szórakozóhelyeken a félig vagy teljesen beállt pasik próbálkozásai nem számítanak, azok red flagek alapból.


A pasik attól rettegnek hogy elutasítják őket? Ugyan már, ha nincs barátnője és elutasítsák, akkor továbbra sem lesz, mit veszíthet? Viszont ha jól alakul akkor meg nyerő lett a dolog. Azt is el kellene már felejteni hogy a nőknek az atyaúristen férfi kell! Nem, a nők értékelik ha a férfi tökös, oda mer menni, le meri szólítani valami értelmes szöveggel, ha látszik hogy határozott. Az sem számít ha izgul, sokszor pont az lesz a nyerő, mert vicces helyzetek alakulhatnak ki, ami elüti a kezdeti feszengést.


Azt azért tegyük hozzá, hogy az ismerkedésnél fontos az egészséges önismeret, tehát magunkhoz hasonló társat keressünk!

júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, ezért megkérdezem, hogy régen amúgy hol lehetett ismerkedni, ha nem volt baráti társaságod?
júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
25%
Aratás után a a tsz munkatarsakkal a faluünnepeken.
júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
59%

25. Ma nagyon félreértik az emberek az "ismerkedés" fogalmát. Ma azt hiszik hogy kimeríthetetlen a felhozatal. Régen volt olyan 3-4 lány aki szóba jöhetett, velük ismerkedtem kizárásos alapon. Szerintem teljesen jól is működött az egész. Ma meg szerencsétlen emberek azt látják hogy több ezres a kínálat, csak éppen senkinek nem elég jó senki, mindenki várja a főnyereményt 500 meg 5000km-es távolságokból.


Én mindig mondom: a mennyiség mindig a minőség rovására megy, arról nem is beszélve, hogy ha tömeg, akkor nem is becsüli az egyik a másikat. Ahogy nekem anno volt 3-4 lány, azokkal ismerkedtünk, megbecsültük egymást, nem volt az az érzés hogy ááááá, minek öljek bele energiát, meg minek viselkedjek, meg hát a fullos szex ami a lényeg lenne. Mert ugye az tény, hogy ma a párkapcsolat alapja a fullos, minden igényt kielégítő nimfomán szex lenne, de az is csak addig amíg érdekes. Na meg a programok unalom ellen. Ebből a felállásból nem igazán lesznek később családok, csak kiégett 30-as korosztály.

júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem ismerkedünk férfiként idegen nőkkel mert garantált a kudarc. Aki kedves velünk az mindenkivel az, tehát az nem jel. Aki véletlen ránk néz valahol sem azért teszi hogy leszolitsuk. Egyszerűen nincs meg az alapvető nyitottság az emberekben.

Én már direkt ignorálom buszon, utcán, boltban azokat akik tetszenek mert tudom hogy úgyse lesz semmi.


38F incel

júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
68%

Sok ember csak rohan, nincs ideje, ha kutyát sétáltat akkor is a másik kezében ott a telefon.

Másik eset, hogy van partnere.

Harmadik, hogy fél a visszautasítástól.

Negyedik, hogy beszélgetést kezdeményez, de pár mondat után nem tartja a másikat érdekesnek, viccesnek, lazának, nincs közös téma.

Lehet, hogy te nem tűnsz közvetlennek, megközelíthetőnek, tudtodon kívül elutasító, zárkózott a testbeszéded, mimikád. Ezt lehet tanulni, fejleszteni.

Én pl. nem foglalkozom random idegenek véleményével, szinte mindig vidám vagyok, mindig van, aki odajön hozzám, más kérdés, hogy engem alapból sok ember vesz körül és nincs kapacitásom újakkal rendszeres kontaktot fenntartani -ilyen is van.

júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
50%
Mert amennyira lazanak mutatjak magukat az emberek annyira zarkozottak. Mindenki beteg mentalisan az a nagy igazsag ko kisebb ki nagyobb mertekben.
júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!