Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szűritek ki az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szűritek ki az olyan embereket, akik csak érdekből érdeklődnek irántatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Átlagos családba születtem és nőttem fel, viszont a sors keze által úgy alakult, hogy elképesztően nagy vagyon került a kezembe. A pénzügyi és üzleti részébe az életemnek, egész jól beletanultam, de az érzelmi rész már problémás. Többször is terveztem hosszabb távra egy-egy nővel, de végül mindegyikről kiderült, hogy csak a pénzem miatt van velem. A sok csalódás pedig elkedvetlenített. Vajon hogyan ismerkedhetnék normális értékrendű nőkkel, akiknek nem a pénz a mindene? Ismerkedéskor el kéne titkolnom előtte, az anyagi helyzetem? De akkor hazudnom kéne. Ebben sajnos tanácstalan vagyok.



ma 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlanám, ne titkold el, de ne hirdesd / ne mutogasd. Elég pár hónap után felhozni ezt egy kapcsolatban, addig meg élj "normális" életet a nővel. Menj fel társkeresőre pl., profil alapján sok haszonlesőt, instamodellt, aranyásó szutykot ki lehet szűrni, ne az legyen a fő csapásirány, hogy "melyiket dugnám meg leginkább", keresni olyan nőt, aki a profil, képek alapján is visszafogott, normális értékrendű, vannak normális hobbijai. És utána középkategóriás vagy költségkímélőbb (de mondjuk nem proli szinten olcsó, pl. sarki talponálló kocsma) programokra menni.
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Korábbi élettársaim sajnos pont azokba a kategóriákba tartoztak, amiket hozzászólásod közepén felsoroltál.
ma 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Így, ahogy az egyes irja. Az, hogy egy nőnek fontos az egzisztencia, nem ördögtől való. Én nyiltan vállalom, hogy nekem ez igenis fontos. Mert pl. szeretnék gyereket, szeretek néha elmenni nyaralni, szeretem az egészséges eteleket, a minősegi dolgokat, es nem szivesen adnék le a megszokott életemből. Ettől még nem leszek goldigger. Nem kell, hogy eltartsanak, jó keresetem van, jó munkám, vettem lakást is, jól élek....de amikor a pasi randin felezni akarja számlát, na annál nincs kiábranditobb! Ne hecengj a vagyonoddal, de ne is próbáld veszettül tagadni. Ha azzal probalsz nőzni, ne csodálkozz, ha a goldiggerek cuppannak rád
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es. Neked is köszönöm a kimerítő válaszodat. Sosem kérkedtem a vagyonommal, de nem is titkoltam el. És sajnos eddig csak az aranyásók találtak meg. Én sem olyan nőt keresek, aki gyámoltalan és várja a herceget fehér lovon, ennek ellenére számomra alap, úriemberként viselkedni egy hölggyel. :)
ma 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Sztem nagyon jól lehet szűrni abból is, hogy viselkedik a randikon az illető nő. Pozitív az, ha mondjuk felajánlja, hogy fizet, vagy te azt mondod, meghívtad, a következő randin visszahív. Nem kezd el nagyon korán nyafogni azon, hogy erre nincs pénze, arra nincs pénze, milyen szar az élete. Nem kezd el hamar "kölcsön"kéregetni. Nem húzza a száját, nem ajánl puccosabb helyet, ha egy nem tiptop trendi étterembe vagy kávézóba viszed el. Nem nézi le a szegényeket vagy azokat, akik nem drága termékeket használnak. Nem célozgat arra, hogy a férfi az eltartó, az úriember mit fizet. Nem beszél folyamatos arról, milyen dizájner termékeket akar. Simán elmegy egy lazább, sétálós, fagyizós vagy teázós randira is. Nem kocsival furikáztatja magát, nem lesegeti, hogy mégis milyen járművel érkeztél. Pluszpont, ha van munkája, és nem ilyen fából vaskarika nulla energiabefektetés vagy érték, mint "internetes lifecoach", "influenszer", "insta modell", "webcam modell", MLM-es bossbabe és társai.

Negatív mindennek az ellentétje, ill. az, ha márkab...i, ha folyamatosan fotózgatja magát, az ételt, a puccos helyeket, ahol jár, instagram sztár akar lenni. Ami meg nem feltétlen jár ezzel, de gyakran: tipik instaliba kinézet (szájfeltöltés, botox, plasztika, kirakott mellek, utcára sportmelltartó és leggings, buliba nagyon cuppanós rövid ruha, kilométeres műszempilla, póthaj, űrlény szerű instagram smink).

ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egyébként miben nyilvánult meg számodra, hogy csak kizárólag a pénzed miatt vannak veled?
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os.

Szükségem van erre meg arra, ha szeretsz megveszed nekem. A csajokkal mennénk shoppingolni, meg tudnál dobni némi pénzzel? Nem nagy összegre gondoltam, csak pár százezer. Meg se érzed az ilyesmit.

Annyira lelombozott, hogy annak a nőnek milyen gyönyörű nyaklánca van. Szerintem én is megérdemlek ilyet.


Persze ezek a szövegek nem az elején jöttek, hanem amikor kezdték nyeregben érezni magukat. Ráadásul azt hitték a szex minden problémára megoldás.

ma 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Már nem azért, nekem ebből nem az jön le, amit írsz.Normális férfi aki szereti a nőjét, az magától költ rá.

Azt írod, neked ilyen instamodell nőid voltak.Mit vársz tőlük mégis?Ha te nem szereted, majd más fogja.

Az én párom nem milliomos, mégsem sajnált tőlem soha semmit.Magától meghívott mindig, magától vett nekem ajándékokat, magától akar nekem segíteni, hogy könnyebb és jobb életem legyen, mert ő szeret engem és megérdemlem, én is szeretem őt és mindig ott segítettem neki, ahol tudtam.

ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!