Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lehet az, hogy pont a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy pont a korosztályom női nem érdeklődnek irántam? Nem mondom, hogy zavar, csak érdekel miért

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Jól tudok ismerkedni fiatal nőkkel olyan 20-tól kezdve kb. 26 éves korig. Aztán valahogy a korombeli nők nem érdeklődnek irántam jellemzően, majd olyan 35 és attól felfelé korú nőktől megint sok visszajelzést kapok. Vannak persze kivételek, most csak nagy általánosságban beszélek, de általában ezt veszem észre. Ez miért van így?
2023. febr. 8. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi a fizetésed?


A szüleiddel élsz még?

2023. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen az idősebbek jönnek be.
2023. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!