Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen korosztályban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korosztályban mennyire zavar ha fiatalabb a fiú?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam, fiú vagyok, 21 éves.

Megismertem egy lányt és azóta csak rá gondolok, szerelmes lettem. Eddig egyszer találkoztunk(amikor megismertem), ott volt a legjobb barátnője is, szóval őt is megismertem kicsit. Azóta elkezdtünk beszélni messengeren, ő volt az aki először rám írt, ha írok szinte majdhogynem azonnal válaszol, tartalmasan, hosszan, viszont nem tudom eldönteni, hogy ő is ilyen formában érdeklődik irántam, mint én iránta vagy csak barátkozni akar. Egyébként ő idősebb nálam 3 évvel, ezért is félek attól hogy esetlegesen mit reagálna ha elhívnám randira. Gondoltam arra hogy a barátnőjére ráírok és megkérdezem hogy beszélt-e neki rólam, de mivel legjobb barátnők gondolom rögtön elmondaná neki hogy érdeklődöm és nemtudom hogy ez a lányra milyen benyomást keltene rólam.

Kérdéseim a lányokhoz:

Ilyen korosztályban mennyire zavar ha fiatalabb a fiú?

Ha a fiú a barátnődön keresztül szeretne információt szerezni, mi lenne a véleményed róla?



2022. okt. 22. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Rossz véleménnyel lennék.

Izlés kérdése van akinek igen van akinek nem

2022. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Ez teljesen egyénfüggő. Én alapvetően a fiatalabb nőkre bukok (most 40 vagyok, és 26 éves barátnőm van), de egyetemen jártam egy 3 évvel idősebb lánnyal.

Ne kövesd el azt a hibát, hogy meg sem próbálsz valamit, de már - mások véleménye, sztereotípiák, stb. miatt - a kezdete előtt önként elhasalsz!

2022. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
#2 fúj, öreg f.sz
2022. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont így van. Baratom 20 volt én 23. Elhivott randira, tökéletes volt. Azóta együtt vagyunk majdnem két éve, de együtt is tervezünk
2022. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor is rossz véleménnyel lennél, ha a randi már biztos és csak ilyen apró infót szeretnék a barátnőtől kapni mint pl. Milyen virágokat szeret?
2022. okt. 24. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy aki akar tőlem valamit, az velem kommunikáljon.

Egyébként nálunk is így volt a felállás, pontosabban 3,5 évvel fiatalabb a párom. Nem volt még 21 amikor összejöttünk, csak 1,5 hónappal később töltötte be. Én meg 24 éves voltam.

Egymásba szerettünk és kész, egyikünket se érdekelte az a pár év. 1,5 év múlva mi össze is házasodtunk. Most már 12,5 éve együtt vagyunk😊❤️36/N

2022. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miii nekunk is pont 3.5 év (napra pontosan) :o

4 es voltam

2022. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont 21 éves lány vagyok. Múlt héten randiztam egy sráccal, kiderült hogy csak 30 éves (előtte nagyon bejött nekem) és így annyira már nem tetszik a dolog, nagyon fiatalnak tartom, engem nagyon zavar ez. Nincs meg még a kellő egzisztenciája, nem is biztos hogy el tudna pl tartani ha összejönnék vele.

De azért ne add fel kérdező. Ne a parkapcsolatra fókuszálj hanem a saját életedet futtasd be elsőnek, aztán 35-40 éves korodra bárkit megkaphatsz. Hajrá!

2022. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!