Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet annak az oka hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka hogy a nagyon fiatal korban létrejött párkapcsolatok az igazán tartósak?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy általában azok a párkapcsolatok tartanak ki hosszabb időn keresztül amik ilyen 20 éves kor körül köttetett, általában ha látok is egy hosszabb párkapcsolatot mondjuk őt vagy 10 éves akkor átlában még 20 éves korban összejöttek és minél későbbi életkorban jön létre a párkapcsolat valahogy annál rövidebbek tehát 25-30 pláne 30 felett korban létrejött párkapcsolat sokkal nagyobb eséllyel fog csak egy két évig tartani
tegnap 07:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem akik fiatalon összejönnek, az még nem is igazi komoly kapcsolat, csak találkozgatás, járogatás, szexelgetés, mindenféle programok. 18-20 évesen évekig is eltarthat ez a gondtalan állapot, amíg komoly kérdésekkel nem kell foglalkozni, mint összeköltözés, együttélés, közös jövő megalapozása, stb. Ilyen esetben, ha tényleg szeretik egymást a felek és nem 2 komolytalan tinit sodort össze az élet, akik bulik alkalmával megcsalják/eldobják a másikat egy szebbért/helyesebbért, azok már jó eséllyel együtt maradnak. Aztán jön a vízválasztó, mondjuk 24-25 évesen, amikor össze kell költözni, agyalni a közös jövőn. Van, akiknek egyezik a jövőképük és nem is ölik meg egymást, miután összeköltöznek, akkor maradnak szépen tovább együtt, még akkor is, ha már csillapodott a vágy, vagy megszokták egymást.

vannak a (sajnos) ritkább esetek, ahol még ezek mellé a szerelem is kitart, esküvő és gyerekek is jönnek. És van az, akik 6-7-8 év után ilyenkor mennek szét, mert ekkor jönnek rá, hogy a jövőbeli tervek nem egyeznek.

De tény, amit előttem is mondanak, aki 20 éves kor körül könnyen vált és nem marad meg egy kapcsolatban sem 1-2 évnél tovább, az valszeg 30 körül sem fog. Aki meg hossszú kapcsolatból szállt ki, netán elsőből, az rohadt nehezen fog megszokni csúnyán szólva egy másik embert, akivel már sokkal gyorsabban "kell" haladni, nem évekig csak randizgatás van jó esetben. Hamarabb kiderül, ha mégsem passzolnak, már ha sikerül olyat találni, akit ezek után be tud fogadni az illető. Én legalább is úgy gondolom, hogy kb 10 éves kapcsolat után, ahol együtt nőttél fel valakivel és szinte minden komolyabb életszakaszában mellette voltál és igazodtatok egymáshoz, rohadt nehéz egy olyan embert "megszokni", aki már kiforrt személyiség, vadidegen számodra, nem voltál ott vele megélni ezeket a lépéseket. De szerintem ezt csak az értheti, aki hosszú kapcsolatból szállt ki, nyilván aki 1-2 évente partnert vált, az könnyebben alkalmazkodik.

tegnap 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az hogy sose ismerik meg a jobbat, ezert nem valogatnak.
tegnap 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 21 ferjem 18 volt amikor megismertük egymást. Ennek már 23eve. Tényleg együtt fejlődtünk minden értelemben. Viszont nagyon szerencsések vagyunk mert nagyjából mindenről ugyanaz a véleményünk, izlésünk, szexuális vágyunk.
tegnap 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!