Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy túl hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy túl hamar kezdek el kötődni emberekhez?

Figyelt kérdés

Még akkor is, ha amúgy toxikusak, és tudom, hogy hosszútávon úgysem működne, mert mondjuk tök mást akarunk az élettől. Akkor is elkezdek kötődni, ha amúgy a személyiségük nem is túlzottan szimpatikus, vagy látom, hogy sok a red flag, nem vagyunk kompatibilisek. A “jó” hír viszont, hogy amint jön valaki más, az előzőt pikk-pakk felejtem.

Tudom, hogy a hiba bennem van, és ezen nagyon szeretnék változtatni. Ez mi miatt lehet és hogyan tudnék megváltozni?

27N



szept. 18. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Mélyről nézve nem szereted saját magad és más által szeretnéd megtapasztalni, hogy szerethető vagy. Azért kötődsz rogton akármilyen kocsog is. Önbizalomnovelés, pszichológus segíthet, de akarnod kell és hosszú folyamat.
szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Keresed a párod társad akihez kapcsolódhatsz.


Mint amikor a mesében az elárvult kiskacsa mindenkihez odacsapódik csóri de senkinek nem kell..

szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Hát I.J. :D
szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert túlságosan vágysz a szeretetre.
szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Ez kettős játék, mert egyrészt hamar kötődsz is, de egyben kötődési problémáid is vannak, mert hisz hamar túllépsz azon, akit dobtál.

Pszichológus kellene ide. Meghatározó lehet, hogy kiskorban volt-e költözés, voltak-e barátaid? Mert ha sok költözés volt, nem/kevés tartós barátságod volt, akkor úm. "gyökértelenségből" is adódhat ez, vagy nem volt jó mintád.

szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Mert nagyon dögös a csávó, és te nem tudsz ellenállni?
szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!