Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha túlságosan tudok kötődni emberekhez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel soha nem voltunk együtt, csak néha "kavargattunk". Már hónapok óta nem beszélünk, nekem mégis állandóan ő jár a fejemben, nagyon hiányzik. Bármivel próbálom elterelni a gondolataimat, nem tudom. Nem értem, miért kötődök olyan emberhez, aki le se sz*r. Ráadásul ennyire.
2013. júl. 19. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt szeretjük aki leszar minket, és azt szarjuk le aki szeret minket.

Ez sajnos igaz.

2013. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem túlságos kötődés, hanem szerelem. Vagy beteljesül, összejöttök és boldogan éltek, míg meg nem haltok, vagy nem lesz semmi belőle és szép lassan elmúlik. Aztán jön a következő pasi, akit nem tudsz kiverni a fejedből...
2013. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hová valósi? Csupán érdeklődök...
2013. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De tudom én is, hogy nem fog beteljesülni, akkor meg miért kínzom magam?! :(
2013. júl. 19. 15:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha meg összejönne utána leszarnád. Tipikus.. :D

Amúgy meg próbálj túl lépne ezen az egészen vagy beszéld meg a sráccal a dolgokat. Amúgy miért nem beszéltek?

2013. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szarnám le, semmit nem szeretnék jobban, mint vele lenni. Azért nem beszélünk, mert elég rendesen elb*sztam a dolgokat a hülyeségeimmel, most meg nem akarom olyasmivel fárasztani, ami őt már egyáltalán nem is érdekli.
2013. júl. 19. 15:36
 7/10 anonim válasza:
Szép. :/ Én is ilyen helyzetbe kerültem, de felfogtam, hogy ezen már nincs mit rágódni, aztán túl is lettem az egészen. :) Tényleg ez van, jön akövetkező, akin aggódhatsz. :)
2013. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel, tedd félre a büszkeséged, de ne rohand le megint, csak haverkodjatok egyelőre.
2013. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért "kötődsz" hozzá, mert nincs senkid.
2013. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor legalább azt mondd meg légyszíves, hogy hány éves vagy?
2013. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!