Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki mit tenne, van egy nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne, van egy nő aki tetszik de még nem jött össze a találkozás bár ő leszögezte, hogy se párkapcsolatot nem szeretne se kötődni emberekhez?

Figyelt kérdés
De ő kezdeményezte a találkozót aztán meg,hogy béreljünk szobát és szexeljünk,meg ő is kíváncsi ràm. Viszont közben itt a közelembe van egy csaj aki szexelne velem,de nem tudom mióta megismertem azt akit fentebb írtam nem tudom,hogy meg tegyem e azzal aki most rám van kattanva szexügyileg. Mintha kicsit reménytelen lenne aki tetszik,nem tudom léteznek e csodák.

2020. febr. 19. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha mind a kettő csak szexelni akar, akkor szexelj mind a kettővel, bár nekem lennének ilyen "problémáim". Aztán akár meg is kedvelhet az aki tetszik.
2020. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De szerinted lehet esélye a megkedvelésnek annál aki tetszik nekem ,ha leszögezte nekem,hogy nem randi meg nem akar párkapcsolatot meg nem akar kötődni emberekhez?
2020. febr. 19. 23:46
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Szexelnék mindkettővel és felfognám, hogy kapcsolatra alkalmatlan, tumblrtini szinten megrekedt kislányok. Komolyabb kapcsolatot ilyenekkel értelmes ember nem erőltet.
2020. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 3


Amúgy aki tetszene 36 éves szóval komoly felnőtt lenne elméletileg,bár elmondása szerint sokat csalódott meg bántották. Szeretek vele beszélgetni meg tetszik is de pl mesélt dolgokat kivel hogy szexelt meg milyen jó volt,meg ki mit írt neki de így,hogy tetszik inkább fájnak ezek mint sem fantáziálna az ember. Félek,hogy megint hiába reménykedek és össze török.

2020. febr. 19. 23:56
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
#4: Elméletileg mindenki komoly felnőtt, gyakorlatilag meg alig páran. Azért csalódott sokat, mert tényleg az a kategória, amit említettem. Rá nem lehet komoly kapcsolatot alapozni. Volt pár hasonló nőhöz szerencsém, egynél még én is elgondolkoztam, de szerencsére időben kapcsoltam és megúsztam. Ő azóta sem boldog, én igen.
2020. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

# 5


Mondjuk valóban neki is el kéne pl gondolkodni,hogy volt 3 kapcsolata állítólag de mind a három f...fej volt vele,vagyis magába nézhetne mert ő választotta őket de a fértiakat hibáztatja. Meg még csavar a dolgon,hogy bixeszuális is bár olyan sokat abból állítólag még nem próbált. Én életem során kb 10 nővel voltam összesen ugye abból 5 barátnő volt ő valószínűleg sok férfival,meg szeretett volna gyereket de állítólag van egy betegsége vagy mi ami miatt nem lehet neki,és a sok szarság csalódások meg minden úgy döntött ő nem akar senkihez sem kötődni se tartós kapcsolatot,gondolom próbálja magát védeni a fájdalomtól,csalódástól de közben meg szerintem ő sincs jól meg nem is boldog. Például nem szereti magát vagyis a testét biztos nem mert mikor dicsérem,hogy milyen szép azt mondja mindig,hogy ő csúnya és nem szép. Viszont néha úgy érzem mintha j{l es e neki a törődés de neha meg kicsit tartózkodónak érzem pl van,hogy ő ír rám az jól esik de sokszor én aztán beszélgetünk most utóbbi napokban nem viszi úgy túlzásba az esti elköszönést nem bunkó vagy ilyesmi csak fura. Mesélte a múltkor egy hónapja totál maga alatt volt mert szokott depressziós lenni,meg egyszer nagyon hisztis volt és olyanokat mondott de nem kért bocsánatot másnap meg megint normális volt,de elmondása szerint ő egyedül tökéletesen érzi magát pláne,hogy nem kötődik senkihez sem. Szóval az volt szar érzés nekem mikor pl írta,hogy éppen beszélgetett egy lánnyal ami máskor esetleg fantázia lehetne az most inkább szarul esett gondolom mert tetszik,vagy a múltkor mutatta,hogy mit beszélgetett egy csávóval az sem esett jól,azt hittem csak velem beszélget ezt mondtam is neki és akkor kuverte a hisztit,hogy neki erre nincs szüksége nem tartozik elszámolással meg ilyesmi. Aztán mesélt egy csajról meg a barátjáról a csajnak,hogy ketten,hogy kényeztették de ez is inkább fájt mint sem meg mozgatta a fantáziám. Bocsánat a hosszú írásért.

2020. febr. 20. 00:44
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja még annyit,jó dolog a szex de,hogy lehet egy életet csak a kalandozásra alapozni semmi másra?
2020. febr. 20. 00:45
 8/15 anonim ***** válasza:

A Zsani nem szexelni akar, hanem így pénzt kicsikarni tőled, a szexen keresztül, hisz épp nem tudja fizetni az albiját, mert kidobta a havi 300 ezret fizető papi, mert visszatért a régi babája, aki nem pofázik annyit.

Kerüld el! Nem sok dugás lesz, annál több költekezés rá, amit soha nem ad meg!

2020. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

# 8


Nem cicababáról van szó,meg most is dolgozik kettőig szóval ha leakarna húzni már próbálkozott volna de a találkozó is pénz hiány végett szünetel és nem mondta egyszer sem,hogy jaj fizesd már ki.Meg amúgy sem tudna lehúzni mert annyira hülye meg nem vagyok :) Inkább csak nekem ez a nem akarok kötődni senkihez meg nem akarok komoly kapcsolatot dolog fura,gondolom sokat sérült lelkileg és meg próbálja kiölni magából a kötődést bárki felé is,bár nem értem ez mire jó.

2020. febr. 20. 13:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Érzelmileg ráfázol sztem. De hajrá, meg kell próbálnod
2020. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!