Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves 184 magas budapesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves 184 magas budapesti diplomás irodai dolgozó keresztényként van esélyem egy 32 éves 171 magas budapesti diplomás tanárnőnél ( szintén keresztény )? Min múlik hogy van e esély vagy nincs?

Figyelt kérdés

szept. 18. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, vannak mindenféle zavaros érzelmek is.
szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tőle kérdezd meg. Ha lenne amúgy már tudnád.
szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Neked nincs esélyed, ugyan azért, amiért eddig.

Mert incel vagy.

szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De sok szám van itt.
szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A leírt információk alapján szerintem nincs kizáró ok, de millió más dolog is létezik.

Pl úgy alapvátően jó lanne, ha szimpatikisnak és vonzónak tartana téged. Akkor lenne esélyed.

szept. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Együtt mehettek a vasárnapi misékre.
szept. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Nekem ő megfelelne, papíron. Kérdés hogy a leírt nőnek vajon elég e amit én tudok nyújtani vagy felsőbb kategóriás férfi kell-e neki?"

Add meg privátban a hölgy elérhetőségét és megkérdezem neked!

ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"van esélyem egy 32 éves 171 magas budapesti diplomás tanárnőnél (szintén keresztény)?

Nekem 168 centisen, 49 évesen is sikerem volt nála, úgyhogy, csak önbizalom kérdése az egész és sikerülhet! Hajrá!

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!