Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire red flag nállatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire red flag nállatok ha valaki 30 múlt és még szűz, de még kapcsolata se volt?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az ilyenről? Adtok neki esélyt vagy nagy ívben kikerülitek?
szept. 17. 16:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Koszi, nincs semmi bajom, evek ota kapcsolatban vagyok. Ha ilyen kerdes van, akkor megis mit irjak? Nyilvan csak a sajat tapasztalatomat tudom, de eleg sok baratnom van igy vele. Neked egyebkent nem krva mindegy, mit valaszolok? Magaddal foglalkozz. Ha ennyire megvisel egy random ember kommentje, inkabb neked kellene megnezetned magad…
szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
A magad fajtak amugy sem tudnak normalis erveket hasznalni, egybol megy a “beteg vagy, kezeltesd magad”.
szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Befejezted? Senki nem hiszi el az esti mesédet.
szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy bármilyen kérdést kiírok, egyből megy alatta a veszekedés? Amúgy pár dolgot tisztáznék. Férfi vagyok, nem tartom magam rondának, kövér sem vagyok (173cm 72kg) max annyi hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál (20 körülinek tippelnek, de vam, hogy elkérik a személyimet ha olyan dolgot veszek). Sokáig eléggé zárkózott voltam az iskolás éveim alatt ért sérelmek miatt. Nem igazán tudtam beilleszkedni sehova, a városban nem is igazán vannak barátaim akik el tudtak volna hívni ide-oda, de még a megyében sem, emiatt nem megy olyan jól a személyes ismerkedés. Az érdeklődési köröm is más volt a szokásosnál. Nem érdekelt a foci, a kocsmai lerészegedés ami sok embernek a kedvenc időtöltése.
szept. 18. 10:09
 25/28 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi, az ilyen emberek is találnak párt, csak nehezebben. (Néha sokkal nehezebben...) De olyan nincs, hogy nincs hasonló nő a közelben! Gondolj bele, hány százezren (millióan) élünk egymás seggében viszonylag kis területen. Járkálj, nézelődj, előbb-utóbb csak bejön, és a legfontosabb, hogy ne add lejjebb az igényeidet, mart később abból szoktak a bajok lenni.
szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Attila8890 ***** válasza:
83%
Természetesen hadd nő adnék neki esélyt szeretném megtudni hogy mi az oka ennek az állapotnak satöbbi satöbbi nem utasítanám el
szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
6: Szexista brom.
szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
62%
#10 történetem az hogy nagyon ronda vagyok és ezért nincs esélyem.
szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!